4. Urodziny Grey Music Club

Przez ostatnie lata zdążyliście się przekonać, że każdy z naszych eventów traktujemy w sposób wyjątkowy…Jednak jest jeden, szczególnie bliski naszemu sercu, na który czekamy cały rok …


Trzecie urodziny upłynęły pod znakiem magii i cyrkowych sztuczek. W tym roku postanowiliśmy Was zaskoczyć czymś, co jak dotąd było zarezerwowane wyłącznie dla światowych stolic mody…
Urodzinową noc rozpoczyniemy od zmysłowego pokazu mody włoskiej marki TWINSET Simona Barbieri, który odbędzie się w naszej Letniej Strefie.

Wyrafinowane, podkreślające kobiecość projekty marki TWINSET znane są fashionistkom na całym świecie. Tej nocy, poznasz je Ty!

Po pokazie kontynuujemy urodzinową celebrację w iście królewskim stylu – na tą wyjątkową noc przygotowaliśmy OPEN BAR dla wszystkich gości!

Oczywiście nasze urodziny nie mogłyby się odbyć bez wyjątkowej oprawy muzycznej, dlatego specjalnie dla Was o najgorętsze klubowe bity zadba gwiazda światowej sceny muzycznej, rezydent legendarnego klubu „LIO” na Ibizie – TOM NOVY.

Uwolnij emocje i celebruj 4. Urodziny z Grey Music Club!


Kiedy:

8 września godz. 22:00


Grey Music Club 
ul.Św. Mikołaja 8,
50-125 Wrocław


Bilety:
100 zł/os – wstęp do klubu, miejsce stojące – OPEN BAR
150 zł/os – wstęp do klubu, miejsce siedziące – OPEN BAR

Strefa VIP: 
150 zł/os – wstęp do strefy VIP, miejsce stojące – OPEN BAR
200 zł/os – wstęp do strefy VIP, miejsce siedzące – OPEN BAR


Line Up:
Tom Novy
Wiosna (Vocal)
Areta „Aretha” Chmiel (Sax)
Dj D’Vision
Slovik
DJ Masslow

Opublikowany w DJ