6. edycja Europejskiej Nocy Literatury


Nazwa:6. edycja Europejskiej Nocy Literatury
Termin:2017-04-22 - 2017-04-23

6. edycja Europejskiej Nocy Literatury


Iza Kuna i Jacek Fedorowicz na Europejskiej Nocy Literatury we Wrocławiu 10 współczesnych autorów, 10 czytających i 10 niezwykłych miejsc.

6 edycja Europejskiej Nocy Literatury pod hasłem „Natura” odbędzie się już 22 kwietnia, tym razem na wrocławskim Nadodrzu. Po Jacku Fedorowiczu, który zaprosił wrocławian na ENL w ubiegłym tygodniu, kolejną osobą która potwierdziła swój udział w wydarzeniu jest aktorka filmowa i teatralna Iza Kuna.

- Podczas szóstej edycji Europejskiej Nocy Literatury po raz drugi zaprosimy uczestników na spacer poza ścisłe centrum miasta: tym razem do znanych i mniej znanych zakątków wrocławskiej dzielnicy Nadodrze - mówi Katarzyna Janusik, koordynatorka projektu.

Czytania odbędą się w godzinach 17.00-22.00, a ich tematem przewodnim będzie natura. Europejska Noc Literatury to 10 współczesnych autorów, 10 czytających i 10 niezwykłych miejsc. Tegoroczna edycja ENL będzie elementem obchodów zakończenia kadencji Wrocławia jako Światowej Stolicy Książki UNESCO – dzień później, 23 kwietnia, miasto przekaże ten tytuł stolicy afrykańskiej Gwinei, Konakry.

Organizatorem ENL jest Biuro Wrocław 2016. 
Kolejne nazwisko czytającego poznamy już w przyszłym tygodniu, a pełen program wydarzenia na początku kwietnia.

Więcej informacji: www.wroclaw2016.pl/enl

mat. pras.

Dodaj do:


© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing