9. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dialog 2017


Nazwa:9. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dialog 2017
Termin:2017-10-14 - 2017-10-21

9. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dialog 2017


„Naprzód! Ale dokąd?” to hasło tegorocznej, 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog – Wrocław. Święto współczesnego teatru odbędzie się w dniach 14-21 października. Program i szczegółowe informacje o spektaklach przedstawione zostaną na konferencji prasowej zaplanowanej na 28 czerwca (godz. 12:00, Barbara, ul. Świdnicka 8b).

- W trakcie tegorocznego Dialogu chcemy zastanowić się nad tym, dokąd prowadzi marsz, w którym wszyscy, czy tego chcemy, czy też nie, uczestniczymy - zapowiada kierownik programowy festiwalu, Tomasz Kireńczuk.

Od pierwszej edycji festiwal stawia sobie za cel prezentowanie artystów, którzy w swoich spektaklach odważnie i bezkompromisowo konfrontują się z istotnymi problemami naszej rzeczywistości. Dialog – Wrocław to nie tylko miejsce prezentacji spektakli teatralnych, ale też przestrzeń dla wolnej wymiany poglądów i dyskusji na tematy związane ze współczesnością. Od początku najważniejszym zadaniem Festiwalu jest stworzenie warunków do spotkania i konfrontowania się z teatrem, który jest czymś zdecydowanie więcej niż tylko doznaniem estetycznym.

Jak zawsze podczas Dialogu widzowie mogą spodziewać się prezentacji teatrów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Spektakle uzupełnione zostaną debatami oraz spotkaniami z artystami.

Szczegółowe informacje o programie tegorocznej edycji festiwalu przedstawione zostaną w środę, 28 czerwca, o godzinie 12:00 w Barbarze (ul. Świdnicka 8b).   - Zapraszamy na Dialog i do dialogu. Jesteście nam Państwo potrzebni - mówi Kireńczuk.

Więcej informacji na fb.com/FestiwalDialog oraz wkrótce na www.dialogfestival.pl

mat. org.

Dodaj do:


© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing