Agencja Artystyczna ToTu

ul.Hubska 6, 50-502 Wrocław


Nazwa:Agencja Artystyczna ToTu
Adres:

ul.Hubska 6, 50-502 Wrocław

Kontakt:

tel. +48  791 870 330
e-mail: kontakt.totu@gmail.com

Agencja Artystyczna ToTu


Wrocław ugościł pod swoimi strzechami nowe miejsce wydarzeń kulturalnych – TOTU. Jest to nowa inicjatywa zmierzająca finalnie do powołania fundacji artystycznej, której głównym celem statutowym będzie rozwój talentów oraz propagowanie wszelkiego typu wydarzeń kulturalnych. W chwili obecnej Agencja Artystyczna TOTU zaadaptowała pod swoje potrzeby dawny Klub Muzyczny Madness, mieszczący się we Wrocławiu przy ulicy Hubskiej 6. Przez blisko miesiąc trwały w nim prace remontowe, mające na celu dostosowanie przestrzeni po planowane inicjatywy. Dzięki energii i zapałowi do działania kilku pasjonatów skupionych wokół TOTU, udało się stworzyć industrialne miejsce o powierzchni 200m2, w którym już teraz odbywają się zajęcia taneczne, próby do przedstawień teatralnych, sesje fotograficzne etc.

Agencja Artystyczna TOTU nawiązuje współpracę z każdym, kto ma ciekawe pomysły na zorganizowanie eventu kulturalnego, koncertu, wernisażu, pokazów filmowych.. lub po prostu poszukuje miejsca dającego szansę na rozwijanie ciekawych pasji. 
W TOTU wystawiane będą przedstawienia teatralne, rozbrzmiewać będą dźwięki ciekawych zespołów muzycznych, będzie można nauczyć się tańca, wziąć udział w warsztatach plastycznych, poznać tajniki szermierki lub wziąć udział w prawdziwej salsotece. Powoływana do życia fundacja będzie chciała swoimi projektami tchnąć ducha w kulturalną przestrzeń Wrocławia. Założyciele TOTU uważają, że każdy pomysł poparty pasją i autentycznym zainteresowaniem wart jest uwagi. Dlatego z otwartymi rękami zapraszają do współpracy  i realizacji interesujących przedsięwzięć kulturalno-artystycznych.

Dodaj do:

Mapa
Komentarze


papa, IP 94.254.137.48
2009-09-14 00:52:51

kiedy koncert GOD IN RUINSDodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing