Alibi Klub

ul. Grunwaldzka 67, 50-357 Wrocław


Nazwa:Alibi Klub
Adres:

ul. Grunwaldzka 67, 50-357 Wrocław

Kontakt:

+48 71 328 29 53

Alibi Klub


Historia Alibi zaczyna sie w styczniu 1998 roku, kiedy to dwóm zapaleńcom udało sie spełnić swoje marzenia i otworzyć klub muzyczny. Praktycznie od razu Alibi stało sie najlepszym klubem studenckim w mieście, gdzie spotykają sie żacy ze wszystkich uczelni.

Klub ma ciekawy wystrój, a spora powierzchnia sprawia, ze organizowane sa tu liczne koncerty, poza regularnymi imprezami w klimacie r'n'b, disco i pop.


koncert_Optimystic_styczen_08


ARTYKUŁY ZWIĄZANE Z: Alibi Klub

Grubson - fotorelacja z koncertu w Alibi
"Chciałbym mieć swój bar" - rozmowa z Grubsonem
W Alibi Samo Voo Voo

Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Xanovich, IP 5.9.136.252
2013-11-09 23:11:56

Dzięki wielkie za gratisowe poparzenie oczu. Nie ma to jak przyjechać do was zagrać koncert za free i dostać w bonusie żelem pieprzowym po gałach. Rozumiem że stosowanie tego typu środków jest wygodne w przypadku napranych i uporczywych fanbojów którzy dobijają się do backstagu, rozumiem że przypadki chodzą po ludziach, rozumiem też że ochrona nie wielbłąd i napić się musi, ale wygoda wygodą, a zez zezem. Jeżeli wasza ochrona nie umie celować po kielichu, albo cierpi na zez rozbieżny to po kiego pierona kupujecie żel pieprzowy który ma duży zasięg i oczywistym jest, że można tak kogoś opryskać przypadkiem. I tak stojąc 6m od wejścia, zostałem skutecznie obezwładniony za stanie 6m od wejścia. Najwyraźniej jest to u was zabronione, sorry nie wiedziałem. Wyróżnić chcialbym też postawę menadżera klubu który dowiedziawszy się o całej sytuacji pięknie wzruszył ramionami. Piękny gest muszę przyznać, przez następną godzinę nie przestawałem ronić łez. A i z tego co wiem, oprócz mnie też inna przypadkowa osoba (nie wiem czy był to przechodzień czy uczestnik koncertu) również oberwała tak po oczach. Więc podsumowując: 3 osoby zostały "pieprznięte" podczas gdy celowano w jedną, to się nazywa promocja. Alibi tutaj załapiesz się nawet na 200% gratisy.Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing