Ciało Kobiety - Mądrość Kobiety | warsztaty jogi dla kobiet

Drzewo Życia - Joga we Wrocławiu

Nazwa:Ciało Kobiety - Mądrość Kobiety | warsztaty jogi dla kobiet
Miejsce:Drzewo Życia - Joga we Wrocławiu
Adres:

ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro, wejście od podwórka

Termin: 13:30 sobota 25 marca 2017
Cena: 70.00 zł

Ciało Kobiety - Mądrość Kobiety | warsztaty jogi dla kobiet


Podczas trzech godzin warsztatu praktyka mantra-jogi oraz łagodne ćwiczenia hatha-jogi stworzą nam bazę pod doświadczanie własnego ciała. Wewnętrzne przewodnictwo przemawia do nas głównie poprzez uczucia i mądrość ciała. To nie jest coś, co można pojąć przez intelektualne zrozumienie. Opierając się na zatrzymaniu poruszeń w świadomości (cittavrtti), którym joga jest w założeniu, spróbujemy przeniknąć warstwy myśli powierzchownych, codziennych, które wynikają z aktywności umysłu (manas). W tym stanie zatrzymania posłuchamy własnego ciała i nauczymy się ufać jego mądrości, otwierając przestrzeń dla intuicji (buddhi).

Temat warsztatu Ciało kobiety-mądrość kobiety jest zaczerpnięty z tytułu książki dr Dr. Christiane Northrup, która znacząco wpłynęła na moje postrzeganie kobiecego ciała, za co jestem głęboko wdzięczna. Pokusiłabym się nawet o nazwanie tej pozycji Biblią dla Poszukujących Kobiet.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które chcą zjednoczyć się z wewnętrznym przewodnictwem. Zapraszam również Panie w ciąży (od II trymestru) z brakiem przeciwskazań do łagodnej formy ruchu.

Parę słów o sobie:
nazywam się Lucyna Ścigajło, jestem joginką zakorzenioną w metodzie Iyengara, z wykształcenia muzykiem instrumentalistą, technikiem farmaceutycznym, studentką fizjoterapii, pasjonatką osteopatii. Podczas liczych kursów, studiów i szkoleń kształcę bazę fundamentów pod dobrą znajomość anatomii, fizjologii i patologii, nie bojąc się jednocześnie wychodzić poza to, czego Evidence Based Medicine jeszcze nie zbadała. Szukam środków w różnych dziedzinach życia, które ulepszą pojmowanie ciała jako konstruktu nie tylko fizycznego, ale jako wypadkowej świadomości, emocji i przekonań. Więcej na www.jogapurusza.pl/o-mnie/

Koszt warsztatu: 70 zł

Na miejscu można wypić pyszną herbatę / kawę oraz zakosztować zdrowych smakołyków.

Zapisy:
telefonicznie / sms - 509058776
mailowo - lucy.joga@gmail.com

Dodaj do:

Mapa© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing