CrossFit Mjollnir | 7kontynent Gym

ul. Wrocławska 7, 55-075 Bielany Wrocławskie - Wrocław


Nazwa:CrossFit Mjollnir | 7kontynent Gym
Adres:

ul. Wrocławska 7, 55-075 Bielany Wrocławskie - Wrocław

Kontakt:

tel. 607 697 777 | e-mail: 7kontynent@7kontynentfitness.com |CrossFit Mjollnir : info@crossfit.pl

CrossFit Mjollnir | 7kontynent Gym


7kontynent Gym jest centrum sportowym, w którym kładziemy największy nacisk na ,,czysty" sport. Stosujemy wyłącznie skuteczne rozwiązania sportowe.

Jesteśmy  pierwszym w Polsce klubem posiadającym affiliacje CrossFit pod nazwą CrossFit Mjollnir.

Specjalizujemy się w funkcjonalnych treningach, technikach lekkiej atletyki oraz podnoszenia ciężarów - wszystkie te cechy tworzą idealną formę, która na rynku światowym jako jedyna daje nieporównywalne rezultaty.

Zapraszamy także na zajęcia z klasycznego boksu, gdzie w 7kontynent Gym znajdziesz specjalnie pod dany sport wyposażoną salę.

Nie bój się spocić, nie bój się ubrudzić... przyjdź, trenuj a potem... zgrzesz pięknym ciałem


W dobie pośpiechu, stresów, trudności w pogodzeniu życia prywatnego z pracą zawodową, dźwigania ogromu obowiązków, konieczna jest dbałość o zdrowie, sprawność fizyczną i możliwość odreagowania oraz skompensowania codziennych wyzwań. Swoim klientom zapewniamy pomoc w doborze form ćwiczeń, gwarantujemy doskonalenie poziomu sprawności, a także poprawę samopoczucia, a tym samym jakości życia, zmiana sylwetki jest u nas dana w pakiecie do systematycznego treningu.

Dla swoich klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz karnetów zarówno miesięcznych, jak i Członkowskich, aby móc zaproponować indywidualną, najbardziej dogodną opcję usługowo-karnetową. Honorujemy również karty partnerskie: Benefit Multisport, O.K. System, Fit Profit. Czeka na Państwa team trenerów- pasjonatów sportu, nastawionych na sukces każdego klienta.

7Kontynent Team oferuje swoim klientom między innymi trening funkcjonalny, techniki lekkiej atletyki oraz podnoszenia ciężarów oraz trening bokserski i klasyczny trening siłowy, a także ćwiczenia rozciągające, czy trening po okresie rehabilitacji. Wszystkie formy treningowe realizowane są w czterech strefach, zarówno w grupach, jak i w treningu personalnym.

Posiadamy:

  • strefę walk stylizowaną na Oktagon MMA, co dodaje jej mocnego charakteru
  • klasyczną siłownię, wyposażoną w hantle ( od 1 kg do 47 kg ), sztangi z obciążeniem, ławki treningowe, suwnice, maszyny treningowe, bramę z wyciągami
  • strefę treningu funkcjonalnego, gdzie realizujemy treningi z ciężarem własnego ciała, ćwiczenia z wykorzystaniem drążków, kół gimnastycznych, lin, piłek lekarskich, kettlebell’i ( od 5kg do 32 kg ), opon, młotów treningowych …
  • strefę weightlifting, wyposażoną w sztangi olimpijskie i bumper plates, które wykorzystywane są nie tylko podczas W.O.D. treningu crossfit, ale również w treningu weightlifting opartym na treningu dwuboju siłowego (rwanie – snatch, podrzut – clean&jerk )
  • strefa outdoor , na której mamy możliwość realizować treningi funkcjonalne, lekkoatletyczne, a w pogodne dni również ćwiczenia rozciągające.

Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing