Nazwa:Diana Krall | koncert
Miejsce:Hala Orbita
Adres:

ul. Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

Termin: 19:00 piątek 16 listopada 2012
Cena: 90.00 zł do 300.00 zł

Diana Krall | koncert


Diana Krall – uznawana przez krytyków za najlepszą współczesna wokalistkę jazzową, zdobywczyni nagrody Grammy, słynąca z brawurowych wykonań piosenek tak różnych wykonawców, jak Tom Waits czy Ella Fitzgerald, spędziła ostatnie trzy lata w ciągłej podróży po praktycznie wszystkich zakątkach świata, zachwycając publiczność swoim krystalicznie czystym głosem i brawurowymi aranżacjami nie tylko jazzowych klasyków.

Krall nie boi się sięgać również po sprawdzoną mieszankę delikatnych latynoskich rytmów i mistrzowskiego jazzu, wykonując na żywo przepełnione subtelnym erotyzmem bossa novy, dorównujące najlepszym dokonaniom takich legend gatunku jak Antonio Carlos Jobim czy Astrud Gilberto. W jej scenicznym repertuarze pojawiają się również wspaniałe interpretacje piosenek Boba Dylana, Barbry Streisand czy Paula McCartney’a, z którym w ubiegłym roku nagrała wspólną, doskonale przyjętą płytę Kisses On The Bottom.

Listopadowy występ Diany Krall będzie więc idealną okazją, by przekonać się osobiście, jak wielką sceniczną energią dysponuje ta, niezmiernie utalentowana wokalistka, od lat uwodząca miliony fanów na całym świecie swoim delikatnym, zmysłowym głosem. Można się spodziewać, że jej wrocławski koncert w ramach Ethno Jazz Festiwal 2012 będzie jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń koncertowych dla każdego miłośnika wspaniałego jazzu, i prawdziwym świętem, którego po prostu nie można przegapić.

Wspaniała wiadomość dla wszystkich wielbicieli jazzu na najwyższym, światowym poziomie: już 16 listopada w ramach Ethno Jazz Festivalu we Wrocławiu wystąpi jedna z najpopularniejszych i najciekawszych jazzowych wokalistek – Diana Krall! Artystka wraca do Polski trzy lata po oszałamiającym sukcesie płyty Quiet Nights – jednej z najlepiej sprzedających się jazzowych płyt w historii polskiego rynku muzycznego, przywożąc ze sobą uwielbiane przez publiczność standardy jak również zupełnie premierowy materiał.

bilety: 300 zł – I miejsca, 250 zł – II miejsca, 200 zł – III miejsca, 150 zł – IV miejsca, 90 zł – V miejsca

foto: www.dianakrall.com

Dodaj do:

Mapa


Sprawdź » Food&Drink we Wrocławiu! | Sprawdź » Noclegi we Wrocławiu!   

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing