Wydarzenia w Empik Renoma Wrocław

W nadchodzących tygodniach Empik Renoma przygotował szereg ciekawych spotkań autorskich, a także  kreatywnych warsztatów.


W najbliższych dniach Empik Renoma przygotował dwa spotkania autorskie oraz kolejne warsztaty kreatywne. Już we wtorek 26 września o godzinie 18:00 naszym gościem będzie Jacek Komuda, który opowie o kulisach powstawania swojej najnowszej powieści „Samozwaniec. Tom 1. Moskiewska ladacznica”. W środę 27 września o godzinie 18:00 zapraszamy z kolei na spotkanie z Jakubem Małeckim, jednym z najzdolniejszych polskich pisarzy młodego pokolenia, którego „Rdza” właśnie ma swoją premierę. Wrzesień zakończymy warsztatami kreatywnymi (28 września o godzinie 17:00), na których wykonać będzie można własnoręcznie, różnorodną biżuterię.


Warsztaty kreatywne – decoupage
21 września, godz. 17:00

Lato powoli się kończy  ale nie jest to bynajmniej powód do zmartwień. Aby nie dać się szarudze za oknem techniką decoupage’u udekorujemy pudełka w motywy i kolory charakterystyczny dla tej pory roku. Przywitaj jesień w kreatywny sposób. Wiek 15+


Jacek Komuda
26 września, godz. 18:00

Pisarz i historyk specjalizujący się w dziejach Rzeczypospolitej szlacheckiej. Autor siedemnastu książek, które sprzedały się w łącznym nakładzie pół miliona egzemplarzy i cieszą się ogromną popularnością wśród polskich czytelników. Zapraszamy na spotkania z okazji premiery najnowszej – pierwszego tomu cyklu „Samozwaniec” zatytułowanego „Samozwaniec. Moskiewska ladacznica” (Fabryka Słów).


Jakub Małecki
27 września, godz. 18:00

Jakub Małecki jest jednym z nielicznych pisarzy, którzy potrafią zadowolić tak gusta krytyków (nominacja między innymi do: Literackiej Nagrody Nike), jak i szerokiej publiczności. Autor bestsellerowego „Dygotu” oraz świetnie przyjętych „Śladów” tym razem proponuje nam poruszającą historię o konieczności uczenia się komunikacji między pokoleniami. W „Rdzy” (Wydawnictwo SQN) Szymon i Tośka, pomimo różnić, muszą nauczyć się patrzyć w przyszłość z optymizmem.


Warsztaty kreatywne – biżuteria
28 września, godz. 17:00

Tworzenie własnej biżuterii wymaga nie tyle nadzwyczajnych zdolności manualnych, ile przede wszystkim cierpliwości. Za pomocą różnokolorowych koralików i ozdób stworzymy bransoletki i  wisiorki. Wyraź siebie za pomocą niekonwencjonalnej biżuterii! Wiek 15 +


empik Renoma
ul. Świdnicka 40,
50-024 Wrocław


Empik Renoma to największa tego typu placówka w Polsce i największy w regionie sklep z kompleksową ofertą dóbr kultury, wiedzy i rozrywki. 

Można tu znaleźć ponad 60 000 tytułów związanych z prasą, książkami, płytami, filmami, grami i programami multimedialnych oraz produktów art&pap. Poza bestsellerami i nowościami, oferta obejmuje tytuły adresowane do koneserów – produkcje alternatywne, niezależne i ekskluzywne. W Empiku wrocławianie znajdą też szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe. Nowoczesny wystrój, jasne wnętrza, lekka stylistyka, przejrzysty układ działów, przyjazna organizacja przestrzeni sprzedażowej – to wszystko tworzy klimat sklepu o najwyższym światowym standardzie.

Poniedziałek – Piątek: 09:00-21:00
Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00


Dom Towarowy Renoma, przedwojenny Wertheim, funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. To elegancki, a zarazem nowoczesny dom handlowy usytuowany w samym sercu Wrocławia – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku, rozpoczął się 25 kwietnia 2009, kiedy firma Centrum Development&Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt wrocławianom.

Na pięciu kondygnacjach handlowych mieści się około 120 sklepów i butików, a także delikatesy spożywcze i restauracje. Trzy górne piętra zabytkowej części to ponad 10 tys. mkw. powierzchni biurowych, zajętej przez biura międzynarodowego koncernu Hewlett-Packard.

Opublikowany w INNE

Dodaj komentarz