Galeria Domus

ul. Stare Jatki 7/8, 50-111 Wrocław


Nazwa:Galeria Domus
Adres:

ul. Stare Jatki 7/8, 50-111 Wrocław

Kontakt:

tel. +48 71 344 53 15

Galeria Domus


Środowisko wrocławskie – tradycja i młodość. Sztuka, grafiki, rzeźby, malarstwo – obok ceramika, szkło – wrocławska specjalność.
Dwie galerie – dwie twarze.

DOMUS na uliczce sztuki Jatkach to malarstwo, rysunek, grafika – wrocławscy twórcy, pokolenia artystów z naszego miasta.

DOMUS na ulicy Więziennej obok grafiki przedmioty użytkowe – unikaty, krótkie serie ceramiki, szkła, rzemiosła artystycznego, lampy i biżuteria.
Założeniem obydwu galerii DOMUS jest być blisko odbiorcy. Nasze kolekcje sztuki i przedmiotów to dzieła uznanych twórców. Formuła ekspozycji Galerii jest propozycją zastosowania sztuki w domu, we wnętrzu – blisko człowieka.

„Jestem z przedmitem i sztuką od wielu, wielu lat – lubię przedmioty szczególnie te niepowtarzalne, „z duszą” – skończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, jestem od lat kostiumografem i scenografem teatralnym … kiedyś telewizyjnym… Projektuję wnętrza. Jestem „czuła na przedmiot” i przestrzeń.

Zapraszam do nas – na wystawy, na rozmowy o sztuce, kawę, herbatę – mamy dla Was czas. Robię to co lubię – moje doświadczenie chcę przekazać Wam!”

Marta Hubka

Otwarta:
Poniedziałek - piątek: 10:00-19:00
Sobota: 12:00-18:00
Niedziela: 12:00-18:00


Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing