HooDoo Band Tribute To The Rolling Stones and Special Guests

Vertigo Jazz Club & Restaurant | Wrocław

Nazwa:HooDoo Band Tribute To The Rolling Stones and Special Guests
Miejsce:Vertigo Jazz Club & Restaurant | Wrocław
Adres:

ul. Oławska 13, 50-123 Wrocław

Termin: 20:30 czwartek 23 marca 2017
Cena: 20.00 zł do 20.00 zł

HooDoo Band Tribute To The Rolling Stones and Special Guests


Hoodoo Band Tribute to The Rolling Stones & Special Guests Jacek Baran, Jacek Jaguś!

To niewątpliwie jeden z największych "Tribute to..." w Vertigo. Spotkanie tak wielu kolorowych postaci, grających muzykę The Rolling Stones nikomu nie pozwoli przejsc obojetnie, obok tego wydarzenia.

HooDoo Band – polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza funku, soulu i rhythm'n'bluesa.
Nazwa zespołu pochodzi od tytułu bluesowego standardu – "Hoodoo Man Blues". Zespół założyli trzej przyjaciele: Bartosz Niebielecki, Bartłomiej Miarka i Tomasza Nitribitt. Zespół wystąpił na licznych festiwalach, w tym m.in. na: Rawa Blues Festival, Jimiway Blues Festiwal i Jesień z Bluesem oraz na festiwalu w Dreźnie, Żytawie, Szumperku i we Lwowie. Zespół zdobył pierwszą nagrodę na III Festiwalu Form Muzycznych w kategorii Jazz/Blues. Został także ogłoszony "Odkryciem Roku 2007" w ankiecie przeprowadzonej przez "Okolice Bluesa" i wyróżniony przez czytelników czasopisma Twój Blues w ankiecie "Blues Top 2007".
15 stycznia 2010 ukazał się debiutancki - dwupłytowy album formacji zatytułowany HooDoo Band. Na pierwszej płycie znalazło się dziesięć utworów studyjnych w tym dwie interpretacje repertuaru Ohio Players i Juniora Wellsa. Na drugiej płycie znalazł się koncert HooDoo Band, zarejestrowany w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej podczas Polskiego Dnia Bluesa 2009. Dodatkowo, na płycie znalazł się teledysk do piosenki "I can’t stand it" z udziałem Alicji Janosz. 5 maja 2010 album otrzymał status złotej płyty.

Dodaj do:

Mapa© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing