Kabaret Neo-Nówka | Sex alkohol i książki | Wrocław

Hala Stulecia | Hala Ludowa

Nazwa:Kabaret Neo-Nówka | Sex alkohol i książki | Wrocław
Miejsce:Hala Stulecia | Hala Ludowa
Adres:

ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Termin: 19:00 czwartek 6 maja 2010
Cena: 40.00 zł do 50.00 zł

Kabaret Neo-Nówka  w nowym programie pt. „Sex"alkohol i książki" z udziałem Jacka Ziobro i Zespołu Żarówki


Nowy program pt. „Sex"alkohol i książki"

Stało się 8 listopada w Inowrocławiu odbyła się premiera naszego nowego programu pod tytułem " Seks, alkohol i książki". Co możemy powiedzieć? Jesteśmy zadowoleni. Kosztowało nas to sporo przedpremierowych nerwów. Wiązały się one przede wszystkim z pamiętaniem tekstów i obawą jak nową odsłonę Neo-Nówki odbierze publiczność. Obawy okazały się nieuzasadnione, ponieważ publiczność bardzo ciepło przyjęła cały program, który trwał prawie dwie godziny. Co nie zmienia faktu, że w paru momentach tekstu zapomnieliśmy. Dodatkowym smaczkiem naszej nowej odsłony jest obecność zespołu Żarówki, który nam akompaniuje. Chłopaki również zostali przez publiczność nagrodzeni brawami i to jakimi. Kto był ten wie. My natomiast mieliśmy ogromną satysfakcję, że nie zagraliśmy ani jednego skeczu z poprzedniego programu. Nawet na tzw. bis nie zagraliśmy Nieba czy Księdza. Nie oznacza to jednak, że program pt. "Co by było gdyby..." znika z afisza. Aktualnie będziemy grać dwa programy.

Źródło: www.neonowka.pl

Są z Wrocławia. Uprawiają satyrę polityczną. Ale z pomysłem - co jest nie lada sztuką.
Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca.
Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”... A potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie.
Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych i właśnie wydaje drugie DVD w swojej karierze. Kabaret Neo-Nówka w swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość.
A pomysłów na numery im nie brakuje. Pisze je samo życie...

Roman Żurek
- Założyciel i kamienna twarz kabaretu. Choć na pierwszy rzut oka wygląda na kogoś pozbawionego poczucia humoru, jest człowiekiem bardzo wesołym. Ba! Nawet dowcipnym.

Michał Gawliński - Nauczyciel fizo-plasto-muzyki. Sceniczna niezdara, w życiu radzi sobie całkiem nieźle.
I jest ulubieńcem kobiet.

Radek Bielecki - Specjalista od ról „prawdziwych mężczyzn” – amantów i macho. Warmiak z prawdziwego zdarzenia. Znany także z apetytu.

Bilety: Hala Stulecia, OKiS, www.biletynakabarety.pl i www.ticketpro.pl

Dodaj do:

Mapa


Sprawdź » Food&Drink we Wrocławiu! | Sprawdź » Noclegi we Wrocławiu!   

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing