MDSM Krzyżowa

Krzyżowa 7 PL- 58-112 Grodziszcze

Tel: 00 48 74 85 00 300


Nazwa:MDSM Krzyżowa
Adres:

Krzyżowa 7 PL- 58-112 Grodziszcze

Tel: 00 48 74 85 00 300

Kontakt:

Krzyżowa 7 PL- 58-112 Grodziszcze

Tel: 00 48 74 85 00 300

MDSM Krzyżowa - Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży, Grodziszcze (koło Świdnicy)


Wzbudzanie ciekawości i chęci poznania innych, poszukiwanie podobieństw i dążenie do zrozumienia różnic, a także uczenie otwartości i umiejętności komunikacji to nieodłączne elementy spotkań młodych ludzi w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej.

Historia Krzyżowej odgrywa ważną rolę w naszych programach.  Praca dla młodzieży i z młodzieżą w Międzynarodowym Domu Spotkań (MDSM) w Krzyżowej to najważniejszy projekt realizowany przez Fundację Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego. Działalność pedagogiczną prowadzimy od początku lat 90-tych, kierując się naszymi założeniami pedagogicznymi.

Polsko–niemiecki zespół pracowników pedagogicznych realizuje w ciągu roku ok. 100 projektów, w których uczestniczy kilkanaście tysięcy młodych ludzi z Polski i Niemiec, ale także z innych krajów Europy. Pracę MDSM wspierają wolontariusze z Niemiec i Ukrainy, a doraźnie także praktykanci.

Mocną stroną programów realizowanych w MDSM Krzyżowa są kreatywne i interaktywne formy i metody prowadzenia zajęć odpowiadające zainteresowaniom i predyspozycjom grup docelowych.  MDSM Krzyżowa ściśle współpracuje z Polsko–Niemiecką Współpracą Młodzieży (PNWM). Realizowane tutaj spotkania polsko-niemieckie, a także spotkania trójstronne (Polska + Niemcy + kraj trzeci) odpowiadające wytycznym PNWM mogą otrzymać dofinansowanie.


Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing