Nazwa:Matki i synowie | spektakl
Miejsce:ATM Scena na Bielanach
Adres:

ul. Dwa Światy 1
Bielany Wrocławskie

Termin: 20:00 sobota 27 maja 2017
Cena: 130.00 zł

Matki i synowie | spektakl


Wielokrotnie nagradzana sztuka, grana z powodzeniem na Broadwayu.  Matka nieżyjącego Andre odwiedza Michaela - byłego partnera swojego syna.

Kobieta jest pełna nienawiści i uprzedzeń. Nie może przyjąć do wiadomości, że jej syn był gejem. Sercem spektaklu jest konflikt między matką a dawnym partnerem syna, jego nowym towarzyszem i wychowywanym przez nich dzieckiem. Ważne. Aktualne. Wzruszające. Bezkompromisowe. O tolerancji.

Występują:

Krystyna Janda, Paweł Ciołkosz, Antoni Pawlicki, Adam Tomaszewski/Antoni Zakowicz 

„…Zamiast przysłowiowej farsy, w której zmanierowany gej będzie śmieszył już samą swoją obecnością, a rozedrgana matka będzie krzyczała i histeryzowała, otrzymujemy wnikliwe studium charakterów. Uniwersalne, przejmujące i zmuszające do refleksji. Po spektaklu owację na stojąco zgotowali artystom wszyscy – starsze panie, eleganccy panowie w garniturach i młodzież. Wiek, płeć, podejrzewam, że wyznanie i orientacja seksualna widzów również, nie miały tu nic do rzeczy. Bo nie o skandal obyczajowy w przedstawieniu chodzi, a o mądry głos w dyskusji, która dotyczy  niemałej części społeczeństw całego świata”…

Włodzimierz Neubart.

Bezpłatny autokar ATM w dniu spektaklu

- odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) godz. 16:00 oraz 19:15
- odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 18.50 oraz 21:50

Dodaj do:

Mapa© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing