Międzynarodowy Cyrk Arlekin we Wrocławiu

Plac Społeczny

Nazwa:Międzynarodowy Cyrk Arlekin we Wrocławiu
Miejsce:Plac Społeczny
Adres:

plac społeczny

Termin: Start: 15:00 sobota 17 marca 2012
do: niedziela 18 marca 2012, codziennie o 13:00
Cena: nieznana

Międzynarodowy Cyrk Arlekin we Wrocławiu


W najbliższy weekend reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja ponownie  przedstawi mieszkańcom Wrocławia  nowy atrakcyjny program sezonu 2012.

W trakcie poprzedniego pobytu przed niespełna dwoma tygodniami widowiska Cyrku Arlekin spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wielu mieszkańców, którzy nie mogli wybrać się na widowisko w trakcie poprzedniego pobytu dzwoniło z zapytaniem, czy cyrk nadal występuje we Wrocławiu. To spowodowało, iż Cyrk Arlekin po odwiedzeniu innych zaplanowanych wcześniej miast ponownie zawita do Wrocławia. Tym razem miasteczko cyrkowe rozlokuje się przy ulicy Legnickiej obok Centrum Handlowego "Magnolia" później zagości na 2 dni na Plany Społecznym

Oprócz czołowych artystów areny polskiej wystąpią gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji.

Zaprezentują oni najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej , absolwencji Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademnostrują popisy akrobatyczne  na batucie, zabawną groteską akrobatyczną  oraz ekwilibrystykę na wałkach. Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira,  oraz tajemnicze …. lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie po powrocie z wieloletniego tourne w cyrkach europejskich clown Sylwek.

UWAGA Atrakcja sezonu - po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin duet "Tirk" w nowych, efektownych pokazach na „kołach śmierci”.

Dodaj do:

Mapa


Sprawdź » Food&Drink we Wrocławiu! | Sprawdź » Noclegi we Wrocławiu!   

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing