Mydlarnia Wrocławska

ul. Kuźnicza  59/60, 50-138 Wrocław


Nazwa:Mydlarnia Wrocławska
Adres:

ul. Kuźnicza  59/60, 50-138 Wrocław

Kontakt:

tel. +48 71 343 66 15

Mydlarnia Wrocławska


Mydlarnia Wrocławska to firma założona w 2001r. Początkowo był to jeden mały sklepik przy ul. Ruskiej (czynny po dziś dzień) z mydłami glicerynowymi sprzedawanymi na wagę oraz skromną jeszcze wtedy ofertą kosmetyków, których jednak nie można było dostać w typowych drogeriach. Poszukując nowości kierowałyśmy się sugestiami Klientów. Wkrótce na naszych półkach pojawiły się artykuły dekoracyjne ręcznie produkowane przez rodzimych artystów. Przyświecał nam cel, aby te małe dzieła sztuki mogły cieszyć na co dzień... Uczestniczyłyśmy więc w procesie tworzenia kolekcji ceramiki, szkła artystycznego specjalnie dobranych do oczekiwań naszych Klientów. Następnie ofertę uzupełniły pachnące świece, woreczki i wieszaki zapachowe do szaf, a węch ostatecznie stał się w naszym sklepie najbardziej zaangażowanym zmysłem...


 
Mydlarnia Wrocławska ul. Wita Stwosza 19/20

W 2003 roku otworzyłyśmy drugi punkt, tym razem powierzchnia sklepu dała nam możliwości do poszerzenia asortymentu zarówno kosmetycznego jak i dekoracyjnego. Do dziś wsłuchujemy się w potrzeby i podpowiedzi Klientów, bo dla Nich właśnie i dzięki Nim istniejemy, jako największa stacjonarna mydlarnia w Polsce.

1 grudnia otwieramy nowy salon, przy ul. Kuźniczej (róg Igielnej), którego powierzchnia będzie jeszcze większa i pomieści szerszą, mamy nadzieję jeszcze ciekawszą, ofertę.

Mydlarnia Wrocławska ul. Kuźnicza 59/60

Dzisiaj
Dziś ekologia stała się trendy. Coraz częściej zwracamy uwagę na to co jemy i jakie ma pochodzenie.  Wszędzie roi się od niskiej jakości produktów gotowych nam zaszkodzić. Podobnie jest z kosmetykami. Okazuje się, że nawet kosmetyki z najwyższych półek zawierają wiele składników budzących słuszny niepokój. Tymczasem skóra człowieka jest jak gąbka. Chłonie wszystko, co na nią nałożymy, także toksyny ukryte w kosmetykach. Na szczęście  odpowiedzią na chemię stał się ruch ekologiczny propagujący życie w zgodzie z naturą – zdrowe odżywianie, oddychanie czystym powietrzem, noszenie ubrań z lnu i bawełny, wreszcie pielęgnowanie ciała naturalnymi kosmetykami. Chodzi bowiem o zdrowie całej naszej planety...

W ścisłym związku ze świadomością o naturalnych tendencjach nasze sklepowe półki zajmuje coraz bogatsza oferta bezpiecznych kosmetyków. Możecie sięgnąć po preparaty certyfikowane przez międzynarodowe, niezależne organizacje np. ECOCERT jak również skorzystać z wiedzy naszych konsultantek.

Olej arganowy - otrzymywany z nasion drzewa arganowego , występującego wyłącznie w Afryce, w południowo-zachodniej części Maroka. Prawdziwy hit w grupie produktów ANTI-AGEING !!


Jakość to dla nas sposób myślenia, życia z pasją, a przede wszystkim w zgodzie z naturą!

mydło Alep opracowane w Aleppo, tworzone wg tradycyjnej metody w słynnym, starym kotle z użyciem oleju z oliwek i oleju z jagód Laurie - najlepszej jakości z pierwszego tłoczenia na zimno.

Oferta
Poznaj wyselekcjonowane ekologiczne środki pielęgnacyjne do ciała w szerokiej gamie, dosłownie od stóp do głów: kosmetyki naturalne, ziołowe i certyfikowane, mydła glicerynowe, marsylskie, mydła alep z olejem laurowym, mydła z mlekiem kozim oraz na bazie olejów roślinnych, savon noir; szampony, odżywki i oleje do pielęgnacji włosów, balsamy i masła do ciała, bryły i kule musujące do domowego SPA, sole kąpielowe lecznicze i aromaterapeutyczne, kremy oraz certyfikowane kosmetyczne oleje zimnotłoczone do pielęgnacji cery, kwas hialuronowy, produkty z minerałami z Morza Martwego, z olejem Arganowym, biologiczną oliwą z oliwek, aloesem; pasty do zębów z naturalnym fluorem, czarne mydło do mycia zębów...Kto raz spróbuje świec Yankee Candle ten może się uzależnić. Świateczne zapachy :-)


Kopalnia pomysłów upiększających Twoje otoczenie: świece aromatyczne (Yankee Candle), kominki i woski zapachowe, zapachy do szaf, aut i pomieszczeń, naturalne olejki eteryczne, szkło artystyczne, obrazy (również na zamówienie), szlachetna ceramika użytkowa, porcelana australijska oraz zastępy przepięknych aniołów..

Otwarte pon - pt / sob od 12.00 - 20.00


Dodaj do:

Mapa
Komentarze


loubna1230@interia.pl, IP 5.9.136.252
2013-04-02 23:11:04

Witam zwracam się z zapytaniem, czy wyrażają Państwo zgodę na otrzymanie informacji na temat Oleju Arganowyego Zainteresowanych odbiorców proszę o odpisanie TAK. Niezainteresowanych odbiorców niniejszego zapytania przepraszamy. Rozlewnia Oleju Arganowego Morgana Loubna Elibrahimi Burkatów 10 c, 58-100 Świdnica mobile: +48 693252521 * Powyższe zapytanie nie jest informacją handlową, a jedynie zapytaniem o zgodę na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144, poz 1204 z późn. zm.) Jeżeli nie życzą sobie Państwo podobnej korespondencji z naszej firmy prosimy odpisać USUŃ. Adres zostanie usunięty z bazy.Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing