Novotel Wrocław

ul. Wyścigowa 35, 53-011 Wrocław

h0528@accor.comNazwa:Novotel Wrocław
Adres:

ul. Wyścigowa 35, 53-011 Wrocław

Kontakt:

tel. +48 71 339 80 51  fax. +48 71 339 80 75  | www.accorhotels.com


- Płatność kartą
- Parking dla gości
- Udogodnienia dla niepełnosprawnych
- Rezerwacje Telefoniczne
- Klimatyzacja
- Śniadania
- WiFi

Novotel Wrocław usytuowany jest w południowej części miasta, w pobliżu autostradowej obwodnicy Wrocławia - A8 oraz trasy wylotowej w kierunku Kudowy i autostrady A4, z dogodnym dojazdem do centrum miasta środkami komunikacji miejskiej. Tylko 4 km od dworca kolejowego i autobusowego, a 12 km od lotniska.

Hotel posiada 145 pokoi, również pokoje o podwyższonym standardzie, pokoje dla osób niepełnosprawnych i niepalących, wszystkie wyposażone w: TV, radio, telefon, gniazda internetowe lub dostęp do wifi, oddzielne WC i łazienkę.

Dla dwojga dzieci do 16 roku życia, mieszkających w pokoju wraz z rodzicami, pobyt w Novotelu jest bezpłatny.

Novotel we Wrocławiu jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, bankietów, imprez okolicznościowych czy biesiady grillowej w ogrodzie hotelowym.

Do Państwa dyspozycji są 3 klimatyzowane , wielofunkcyjne sale konferencyjne mieszczące do 300 osób oraz 4 pokoje biznesowe. Profesjonalna i rzetelna kadra zawsze chętnie służy Państwu pomocą.
 
Restauracja The Garden Brasserie oferuje dania kuchni międzynarodowej i polskiej, którymi w sezonie letnim można się delektować na tarasie w ogrodzie hotelowym.
 
Kącik internetowy, konsola Xbox, maszyny do czyszczenia obuwia, kącik zabaw dla dzieci, przechowalnia bagażu, pralnia, prasowalnia, parking.


Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:

 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing