Orlik | Młodzieżowe Centrum Sportu

Al. I.J. Paderewskiego 35,  51-612 Wrocław


Nazwa:Orlik | Młodzieżowe Centrum Sportu
Adres:

Al. I.J. Paderewskiego 35,  51-612 Wrocław

Kontakt:

tel. + 48 (71) 733 40 60

 

Orlik | Młodzieżowe Centrum Sportu


Powstałe 1 lipca 2007 roku Młodzieżowe Centrum Sportu  jest jednostką organizacyjną, zajmującą się sportem i rekreacją we Wrocławiu.Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław jest  uzupełnieniem i wsparciem tego programu, który został oceniony bardzo pozytywnie przez całe środowisko sportowe i w istotny sposób przyczynił się do utrzymania wysokiej pozycji Wrocławia w Ogólnopolskim Systemie Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.    

W naszym mieście znany był do tej pory  Program MCS,  polegający na prowadzeniu sportowych centrów w różnych dyscyplinach, w oparciu o bazę i kadrę trenerską klubów posiadających certyfikat MCS i otrzymujących na ten cel dotacje z gminnego budżetu.

Nazwa MCS wskazuje na główny kierunek działania Centrum, czyli sport młodzieżowy, ale i dla dorosłych też znajdzie się coś interesującego w naszej ofercie. Poprzez udostępnianie bazy sportowej i rekreacyjnej na terenie miasta chcemy stworzyć mieszkańcom jak najlepsze warunki do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego.

Naszą misję: "WIĘCEJ SPORTU DLA MŁODEGO WROCŁAWIA" chcemy realizować wdrażając ciekawe programy, organizując atrakcyjne imprezy sportowe dla dzieci i młodzieży oraz zachęcając wrocławian do aktywności sportowej.


Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing