Osiedle Dalia | Park Pałacowy

ul. Daliowa 32 , Wrocław Psie-Pole


Nazwa:Osiedle Dalia | Park Pałacowy
Adres:

ul. Daliowa 32 , Wrocław Psie-Pole

Kontakt:

sprzedaz@dom-developer.pl | www.osiedledalia.pl

Osiedle Dalia | Park Pałacowy


Osiedle Dalia położone jest w malowniczej części Wrocławia – Pawłowicach. Do osiedla można dojechać trzema drogami: Ulicą Widawską , gdzie w odległości półtorej kilometra znajduje się granica miasta; Ulicą Przedwiośnie, dzięki której dojazd z centrum miasta przez ulicę Krzywoustego zajmie nam niecałe 20 minut; a także nowo otwartym odcinkiem AOW, która w zaledwie 5 minut poprowadzi nas do ważnych ulic i dróg wyjazdowych Wrocławia.

1,3 km od osiedla ma swoją pętlę autobus lini 130. Do udogodnień infrastruktury przyczyniają się pobliskie przystanki autobusowe oraz stacja szynobusu  kursującego cyklicznie na trasie Oleśnica - Trzebnica.

Godny uwagi jest Ośrodek Szkoleniowy Uniwersytetu Przyrodniczego, na terenie którego znajduje się XIX-wieczny pałac otoczony 8- hektarowym parkiem z oczkiem wodnym. Po rewitalizacji ośrodka, specjalnie dla mieszkańców Dalii, zostanie poprowadzona ścieżka spacerowa, dzięki czemu będzie można rozkoszować się przyrodą „tuż za płotem” własnego mieszkania. Uniwersytet Wrocławski udostępnia też Arboretum znajdujące się 1,2km od osiedla. To urocze miejsce bogate jest w zielone alejki oferujące spokój i odgłosy natury.

Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing