PANATO Café

ul. Jedności Narodowej 68A (kamienica w podwórzu).


Nazwa:PANATO Café
Adres:

ul. Jedności Narodowej 68A (kamienica w podwórzu).

Kontakt:

ul. Jedności Narodowej 68A (kamienica w podwórzu).

PANATO Café


PANATO Café nie będzie zwykłą kawiarnią, ale jedyną w swoim rodzaju, samoobsługową  przestrzenią spotkań, warsztatów i debat. Każdy, kto odwiedzi  PANATO Café, będzie mógł napić się kawy, przekąsić coś pysznego, wziąć udział w aktualnie odbywających się wydarzeniach albo po prostu poczytać książkę z panatowej biblioteczki. Co ciekawe, zapłaci tylko za spędzony w kawiarni czas, a napoje i przekąski będą już wliczone w cenę.

Do dyspozycji odwiedzających PANATO Café będzie bar, na którym będzie można samodzielnie przygotować kawę lub herbatę, przyrządzić kanapkę czy sałatkę, korzystając z naczyń, sztućców, opiekacza oraz ekspresu do kawy.  Goście kawiarni będą mogli korzystać z gier planszowych, Wi-Fi, książek oraz gazet, a to wszystko w przestrzeni współdzielonej z kooperatywą PANATO.

PANATO Café prowadzi 5-osobowa spółdzielnia socjalna „Biz:on”. Spółdzielcy od niemal roku organizują różne eventy, w tym cuppingi oraz spotkania filozoficzne. Członkowie Biz:ona zapewniają, że jeżeli ktoś z odwiedzających PANATO Café będzie miał pomysł na ciekawe spotkanie, chętnie zaangażują się w jego realizację w przestrzeni kawiarni.

PANATO Café to nie tyle nowy lokal na mapie Wrocławia, co ludzie, którzy będą odwiedzać  i jednocześnie tworzyć to miejsce. Jak wyjaśniają spółdzielcy, każdy gość kawiarni zostanie „klubowiczem”, dostanie kartkę z godziną przyjścia i będzie mógł korzystać zarówno z całej przestrzeni jak i z dostępnego sprzętu. Każda kolejna minuta spędzona w PANATO Café będzie tańsza. Tak więc klubowicz nie zapłaci za kawę czy przekąski, tylko za spędzony w kawiarni czas. Spółdzielcy podkreślają, że chcieliby, aby odwiedzający kawiarnię, choć przez chwilę poczuli się współwłaścicielami tego miejsca.

W PANATO Café będzie się można zrelaksować, porozmawiać z ciekawymi ludźmi czy wziąć udział w warsztatach i spotkaniach. Członkowie Biz:ona informują, że dla stałych klubowiczów przewidzieli rozmaite zniżki oraz atrakcyjne formy członkostwa.

Spółdzielcy zapraszają na event otwarcia PANATO Café już 21 września od godz. 12.00, na  ul. Jedności Narodowej 68A (kamienica w podwórzu).  Więcej informacji na temat imprezy oraz działań PANATO Café znajduje się na FB: https://www.facebook.com/panatocafe

 fot. Kasia Reszka


Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing