Pieśniarze Klub

ul. Szewska 68a


Nazwa:Pieśniarze Klub
Adres:

ul. Szewska 68a

Kontakt:

ul. Szewska 68a

Pieśniarze Klub


Klub Pieśniarzy jest siedzibą Fundacji Pieśniarze, która jest pozarządową instytucją kultury. Siedziba mieści się w wyjątkowym obiekcie: niewielkiej 34- metrowej przybudówce w podwórku, w której wczesniej mieścił się kultowy antykwariat "W bramie".

Fundacja Pieśniarze jest otwartą na każdego, kto wyraża jakąkolwiek chęć twórczego spędzania wolnego czasu w kontekście piosenki poetyckiej, autorskiej, poezji czy prozy.

Pieśniarze to miejsce poszukiwania, odnajdywania i rozwijania swoich pasji, to miejsce spotkań i twórczej samorealizacji. Pieśniarze umożliwiają nie tylko rozwój własnych umiejętności i pasji, pomagają również publicznie je prezentować - podczas specjalnych pokazów i wystaw - galerii jednego obrazu.

Siedziba fundacji Pieśniarzy to miejsce spotkań z twórcami kultury – organizuje się tam wieczorki literackie, koncerty, wystawy sztuki współczesnej, jak i tej należącej do klasyki. Fundacja Pieśniarze chce współpracować z innymi instytucjami kultury, stowarzyszeniami oraz indywidualnymi animatorami życia kulturalnego na terenie kraju i zagranicą. Pieśniarze organizują autorskie projekty kulturalne, których stały się wizytówką: festiwal Pieśniarze Niepokorni, Piątki u Pieśniarzy.


Godziny otwarcia:

piątek - 19:00 - 21:00
sobota 19.00 - 21.00

www.piesniarze.pl


Bardzo przytulna siedziba na kameralne koncerty, odczyty poezji, dyskusje i pogawędki.


Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing