Nazwa:Project Fashion
Miejsce:Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych
Adres:

ul.Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

Termin: 10:00 sobota 8 kwietnia 2017
Cena: 50.00 zł do 70.00 zł

Project Fashion


Project Fashion jest to inicjatywa, która stara się wypełnić lukę na wrocławskim rynku modowym.

Startujemy 8 kwietnia o godzinie 10.00 w Klub Firlej. Warsztaty z: fotografii mody, szycia, ilustracji mody oraz stylizacji sylwetki - będą odbywać się w dwóch blokach, rozłożonych po 75 minut. Aby móc poświęcić każdemu odpowiednią ilość czasu, grupy będą 10-osobowe. Warsztat specjalny z makijażu z marką BELL HYPOAllergenic jest dla wszystkich uczestników warsztatów - to właśnie nim otwieramy nasze wydarzenie!

Dodatkowo chętni uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wykładach na temat branży fashion i beauty - prelegentów i tematy przedstawimy już wkrótce! Ale to nie wszystko!

Dwie pierwsze zapisane osoby z każdego warsztatu dostaną również zaproszenia na ekskluzywny, zamknięty pokaz mody, który odbędzie się tego samego dnia o godz.20.00

Jak się zapisać? Wyślij maila na project@spotmanagement.pl - w tytule napisz "zapisy na warsztaty", a w treści 1 z 4 warsztatów oraz swoje imię i nazwisko. W wiadomości od nas otrzymasz nr konta, na którym musisz w ciągu 5 dni uiścić opłatę. Koszt? Jeśli zapiszesz się do 20.03 - 50 zł.

Po tym terminie - 70 zł.

 

Dodaj do:

Mapa© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing