Redeco | Centrum Squasha

ul. Strzegomska 210-212, 54-432 Wrocław


Nazwa:Redeco | Centrum Squasha
Adres:

ul. Strzegomska 210-212, 54-432 Wrocław

Kontakt:

tel. +48 71 722 41 71, +48 71 722 41 72
squash@redeco.pl

Redeco | Centrum Squasha


Redeco należy do największych ośrodków we Wrocławiu zajmujących się sportem i rekreacją. Dzięki bogatej ofercie, z usług Centrum Squasha Redeco, Centrum Basenowo-Sportowego Redeco, Centrum Tenisa Redeco korzysta tygodniowo kilkanaście tysięcy osób. Dzięki temu marka Redeco jest dobrze znana i rozpoznawana nie tylko w środowisku rekreacyjno-sportowym.  

Do dyspozycji naszych klubowiczów przygotowaliśmy 6 klimatyzowanych kortów marki McWil, najbardziej znanego producenta najwyższej jakości kortów do squasha, certyfikowanych przez Światową Federację Squasha. To co odróżnia nasze korty od innych to ich najwyższa klasa premium. Wypełnienie ścian kwarcem zapewnia właściwą izolację dźwiękową gwarantując równocześnie realistyczny odgłos uderzanej piłki. Najwyższej jakości szyby, amortyzowana podłoga firmy HARO, klimatyzowane wnętrze oraz system panelowy kortów McWil dający idealnie równą powierzchnię ścian to najlepsza kombinacja przekładająca się na komfort gry. Od lat na kortach tego typu kortach rozgrywane są najważniejsze imprezy squashowe w Polsce i zawodowe turnieje PSA i WISPA.

Squash? Cztery razy tak!

1.    Jest to niebywale szybka i dynamiczna gra, której wielkimi atutami są intensywność rozgrywki oraz różnorodność wydarzeń na polu gry. Główna aktorka owych wydarzeń, mała piłeczka, potrafi odbijać się od ścianek kortu w błyskawicznym tempie.
To z kolei stawia przed grającymi nie lada wyzwanie. Muszą oni wykazać się kocim refleksem i dużą wydolnością, gdyż zaledwie 60 minut spędzone na korcie to naprawdę niezły wycisk. Miłośnicy szybkiej gry i ciągłych zwrotów akcji z pewnością rozkochają się w squash’u.

2.    Squash to wręcz genialny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych. Wolne popołudnie, ekipa do gry oraz kort do gry w squash’a i patent na doskonały humor mamy gotowy. Można rozegrać serię pojedynków, cały turniej lub po prostu świetnie bawić się grą.
Taka forma aktywnego wypoczynku, nie dość, że wspaniale pomaga wypocząć i odstresować się po całym dniu spędzonym w pracy czy na uczelni, to jeszcze jest doskonałą okazją dzielenia się radością przyjaciółmi czy znajomymi.

3.    Naprawdę niewiele dyscyplin sportu potrafi, tak jak sguash, wycisnąć z graczy siódme poty. Jest do aktywność opierająca się na bieganiu i jeszcze raz bieganiu, skakaniu, uderzaniu piłeczki i po raz wtóry bieganiu. A wszystko to w niezwykle szybkim tempie i pod dyktandem nie dającej o sobie zapomnieć piłeczki.
Squash to wymagający trening kondycyjno – wytrzymałościowy, jak również spalająco – redukcyjny. Regularna gra podnosi poziom wydolności organizmu, pozwala wyrzeźbić szczupłą sylwetkę, wzmacnia organizm, korzystnie wpływa na krążenie, ogólną sprawności fizyczną oraz na samopoczucie. Jeśli jesteś fanem zdrowego trybu życia, powinieneś spróbować shuasha!

4.  Jest to gra bardzo emocjonująca, ciekawa i pasjonująca. W zaledwie kilka chwil dzieje się bardzo wiele, a 60 minut gry w squasha pozwoliłyby zapełnić ciekawymi wydarzeniami  i zwrotami sytuacji niejeden mecz piłkarski. Godzina gry mija jak kwadrans, a o przebytych kilometrach i doskonałych uderzeniach przypominają jedynie mokre koszulki i szybki oddech towarzyszący usatysfakcjonowanym graczom, schodzącym z kortu.
Jeśli jesteś miłośnikiem szybkich, wymagających sportów, z pewnością powinieneś chwycić rakietę i spróbować swoich sił!
Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing