Reklama w PIK


Punkt Informacji Kulturalnej, po ponad 4 latach działalności, ma wyraźną pozycję i markę na rynku lokalnym. Wciąż udoskonalamy portal, by stał się bardziej atrakcyjny dla użytkowników, współpracujących instytucji, a także reklamodawców.

Według Google Analytics średni miesięczny przyrost odwiedzin strony to  2 - 5 %, jednocześnie nasz portal jest jedną z najlepiej pozycjonowanych stron o wydarzeniach we Wrocławiu w wyszukiwarce Google.

Grupa docelowa PIK to nie tylko studenci, ale przede wszystkim miłośnicy kultury, dla których Wrocław to miejsce wyraźnie tętniące wydarzeniami na tym polu.

Proponujemy Państwu zamieszczenie treści reklamowej w dostępnych miejscach na stronie głównej PIK.wroclaw.pl:

  • Top Banner - max szerokość 800 px na 150 px (.jpg, .gif, flash)
  • Billboard - max szerokość 1000 px na 150 px (.jpg, .gif, flash)
  • Banner (Skyscraper) - max szerokość 130 px wysokość do 600 px. (.jpg, .gif, flash)
  • Banner (Rectangle) - max szerokość 310 px wysokość do 310 px. (.jpg, .gif, flash)
  • Banner - max szerokość 310 px wysokość do 100 px. (.jpg, .gif, flash)
  • Banner (Button) - max szerokość 125 px wysokość 125 px (.jpg, .gif, .flash)

(maksymalna waga dla wszystkich kreacji: 70kb)


Cennik:

Ceny poszczególnych kampanii reklamowych i ich długość ustalane są indywidualnie, przez wzgląd na uważny dobór reklamowanych na PIK treści.  Każdą zgłoszoną ofertę rozpatrujemy pod kątem zgodności z grupą docelową portalu, i po akceptacji uzgadniamy warunki emisji.


Inne opcje reklamy:

Sponsorig / Mecenat - unikatowa i prestiżowa forma reklamy, która daje reklamodawcy tytuł sponsora lub też Mecenasa Portalu, W ramach takiej umowy logo patrona/sponsora będzie zamieszczone na stałe na stronie głównej portalu.

Newsletter kulturalny dla Pracowników firmy/urzędu, ze specjalnymi ofertami cenowymi na wybrane wydarzenia. PIK oferuje pomoc przy negocjacach cen biletów grupowych z instytucjami współpracjącymi.

Konkurs Sponsorowany - wzmacnia markę i zaufanie użytkowników. Forma Konkursu,  czas emisji i informacji na stronie głównej jest zależny od celu i potrzeb marketingowych sponsora.

Zintegrowany kalendarz - PIK rozpoczął projekt udostępniania bazy danych innym podmiotom, co pozwala wykorzystywać na Państwa stronach lub w urzadzenich mobilnych  informacje z kalendarium bądź innych części naszej strony. Usługa ta polega na przystosowaniu strony do pobierania i wyświetlania informacji w postaci Kalendarium -

Informacje zawarte na PIK-u udostępniane są też oficjalnemu portalowi Urzędu Miasta Wrocław www.wroclaw.pl


Zapytania  prosimy kierować na nasz adres: reklama[at]pik.wroclaw.pl
© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing