Rusz się z fotela i postaw na rozwój | warsztaty


Nazwa:Rusz się z fotela i postaw na rozwój | warsztaty
Termin:2017-05-27 - 2017-06-24

Rusz się z fotela i postaw na rozwój | warsztaty


CRZ Krzywy Komin i Fundacja Garaż zapraszają na cykl warsztatów „Rusz się z fotela i postaw na rozwój”, bo nieważne czy jesteś freelancerem, przedsiębiorcą, społecznikiem czy pracujesz na etacie - w każdej z tych ról pewne umiejętności i wiedza pozwalają osiągnąć sukces.

Czy musisz czasami zaprezentować komuś wyniki swojej pracy, oferty, sprawozdania lub zachęcać do konkretnego działania? Jeśli tak, to na pewno przydadzą Ci się warsztaty “Wystąpienia publiczne” oraz “Visual Thinking w biznesie”. Przećwiczysz przemawianie oraz nauczysz się, jak atrakcyjnie zilustrować je rysunkami.

Miewasz problem ze znalezieniem dobrego pomysłu lub rozwiązaniem problemu? Jeśli tak, to warsztaty “Design thinking praktycznie” są właśnie dla Ciebie. Poznasz tam metody, które podniosą Twoją kreatywność (i nie tylko) na wyższy poziom.

Chcesz poprosić szefa o podwyżkę? Jako freelancer negocjujesz warunki zlecenia? Jako przedsiębiorca zamawiasz usługi u dostawców? W każdej z tych sytuacji przyda się napewno wiedza z zakresu negocjacji, którą zdobędziesz na warsztatach “Negocjacje w pigułce”. Przećwiczysz się praktycznie i sprawdzisz, jakie są Twoje mocne i słabe strony jako negocjatora.

Chcesz spojrzeć “z lotu ptaka” na to co robi Twoja firma? A może myślisz o otwarciu startupu? Zobacz jak o strategii biznesowej myślano na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci - zapisz się na szkolenie “Od Portera do Blanka, czyli jak myśleć o strategii biznesowej”. Może nie założysz od razu drugiego Facebooka czy Google’a, ale Twoje spojrzenie na biznes nigdy już nie będzie takie same.

Chcesz sprzedawać wytwory swojej pracy? Chcesz zwiększyć sprzedaż swojej firmy? A może pracujesz w pionie marketingu i sprzedaży, i chcesz zaproponować swojemu pracodawcy ciekawe rozwiązania zwiększające sprzedaż lub ułatwiające jej administrację? Jeśli tak, to szkolenie “Narzędzia e-commerce” jest właśnie dla Ciebie.

Żyjemy w epoce informacji, gdzie wiedza i umiejętności są najcenniejszym zasobem. A to, czy go zdobędziesz zależy tylko od Ciebie. Czy nadal chcesz siedzieć w swoim wygodnym fotelu? Zapisy i więcej informacji na stronie www.krzywykomin.pl

Dodaj do:


© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing