Salvador | La Hacienda de Uciecha

Plac Solny 16 (wejście od ul. Szajnochy), 50-062 Wrocław


Nazwa:Salvador | La Hacienda de Uciecha
Adres:

Plac Solny 16 (wejście od ul. Szajnochy), 50-062 Wrocław

Kontakt:

tel. +48 784 357 368 www.salvador.pl

Salvador | La Hacienda de Uciecha


 

Specjalnie dla Was siesta i fiesta w naszej la hacienda de uciecha. Taka atmosfera jest tylko w Slavadorze!

Siesta
- przyjdź do Salvadora odprężyć się, pogadać, napić czegoś dobrego. Zapraszamy już od południa. Spotkaj się z przyjaciółmi, posłuchaj dobrej muzyki, a codzienne sprawy zostaw za drzwiami. Świetne miejsce na spotkania, randki, ale nie tylko. Musisz popracować- proponujemy skorzystać z bezpłatnego internetu dostępnego w całym lokalu. Przychodzisz z przyjaciółmi- wypożyczcie gry towarzyskie (Chińczyk, Domino, Karty, Bierki, Kości) za zupełne friko.

Fiesta - odwiedź Salvadora aby pobawić się, poimprezować. Zawsze mogą się zdarzyć tańce na stole albo na barze. Od czwartku do soboty najlepsi dje z całej Polski serwują najbardziej taneczne kawałki. Radosny nastrój gwarantowany, ale można go poprawić - bar nie służy tylko do tańca  I tak całą noc - ale cały czas pełna kultura.

Salvador usytuowany jest na wrocławskim Starym Mieście. Powstał w budynku Starej Giełdy - w jej historycznym skarbcu. Grube wypełnione stalą ściany dzielą Salvadora od zgiełku i ulicznego gwaru. Już od samego południa możesz cieszyć się przyjazną atmosferą tego miejsca. Mamy ogromny wybór drinków i każdy może w nich znaleźć coś dla siebie. Naszą specjalnością jest prawdziwie hiszpańska Sangria ze świeżymi owocami a także inne tradycyjne hiszpańskie napoje na winie także tylko u nas MEGAdrinki dla dwojga. Codziennie do 18:00 Happy Hours i wtedy oferujemy w specjalnych cenach piwo Żywiec, Warka, Warka Strong a także Sangrię.

Salvador ma trzy sale z ok. 110 miejscami siedzącymi. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc osobiście lub przez telefon. Stale współpracujemy z firmą cateringową i dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować zamówienie nawet najbardziej wymagających gości. Klimat do posiedzenia i posłuchania muzyki przy dużych wygodnych stołach lub miękkich klimatycznych kanapach.Muzyka: dużo hiszpańskich rytmów, jazz, acid jazz, nu jazz, funky czasem rock, blues lub muzyka bardziej techniczna. Kiedy towarzystwo zaczyna się coraz lepiej bawić muzyka staje się coraz szybsza i coraz bardziej imprezowa. Nie raz tańce przeniosły się na stoły czy bar. Dje nie pozwalają usiedzieć w jednym miejscu

Zapraszamy także prawdziwych kibiców - na dużych ekranach tv można zobaczyć wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe.
Jesteśmy klubem otwartym na propozycje naszych gości, chętnie współpracujemy z "Artystycznymi Duszami". Nie raz organizowaliśmy koncert czy pokaz tańca. Na ścianach wiszą obrazy Salvadora, ale nie tylko. Jeśli ktoś chciałby pokazać się światu- zapraszamy!

www.facebook.com/SalvadorLaHaciendaDeUciecha
www.wpanoramie.pl/salvadorwroclaw/

zapraszamy!
pon-pt od 12:00 do ostatniego klienta
sob-nd od 17:00 do ostatniego klienta
Dodaj do:

Mapa
Komentarze


nivatchuiu, IP 10.10.11.3
2015-12-17 23:42:22

byłeś/aś w Salvadorze? a dostałaeś/aś paragon? nie? zaiste :) a może jak mnie już wtóry raz pobrali Ci węcej pieiędzy przy płatności kartą? ignoranci, co? niestaty, Twoje trzy złote plus moje, każde inne do końca dnia tych "złodzieji" sprawia, że przyzwalamy na ten proceder. tyż byśmy chcieli mieć na koniec dnia do paręnaście na czysto plus pensja! pytasz o piwo w "salvadorze"? płacisz kartą? ... proś paragon! w najlepszym wypadku dostaniesz go, aczkolwiek może się zdarzyć, iż powiedzą Ci : "to inny barman obsługiwał" - echm... "TO NIE MÓJ KOLEGA, ŻEGNAM". i z tym złodzeejskim przesłaniem klubu "źegnam". CREDO: -bierz paragon (pytaj o niego złodzieja, który leje Ci piwo w S*) - pytaj o cenę, iż nie jest równa cenie z karty w momencie płatności, - czwartkowe piwko studenckie jest w 0,5 pokalu, jak poprosisz o rozlanie do 0,3, to nie ma nic wsppólnego ze "strudenem" (płaisz jak w "spiżu - domagasz się swoich praw? pytasz dlaczego? mają odpowiedź: " to nie mój kolega" - absurd? ignarancja? zastanów się... -jak to się mawia : "żegnam"amber, IP 10.10.11.3
2015-12-17 23:50:30

dokładnie, mam to samo ! rano kwoty pobrane na koncie się nie zgadzają, ale bez paragonów bez sensu iść się kłócić. pozdrawiam.Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing