Nazwa:Sepultura | koncert
Miejsce:A2 - Centrum Koncertowe
Adres:

ul. Góralska 5, 53-610 Wrocław

Termin: 18:00 niedziela 18 czerwca 2017
Cena: 70.00 zł do 80.00 zł

Sepultura | koncert


Knock Out Productions, Core-Poration oraz klub Rudeboy zapraszają na dwa koncerty Sepultury w Polsce! Niedawno mieliśmy okazję obejrzeć ich energetyczny występ u boku Kreator - tym razem przyjadą do naszego kraju w roli headlinera! Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek „Machine Messiah”, jednakże w koncertowym secie z pewnością nie zabraknie największych hitów grupy znanych z: „Arise”, „Chaos A.D.” czy też „Roots”.

Na koncerty metalowej legendy zapraszamy: 18 czerwca do Wrocławia (klub A2) oraz dzień później 19 czerwca do Bielska-Białej (klub Rudeboy).
Bilety na koncerty dostępne już w sprzedaży:
http://knockoutprod.net/sklep/

SEPULTURA (Brazylia) death metal, thrash metal, groove metal: Oni naprawdę nie mają nas dość! Zresztą, to działa również w drugą stronę. Legenda metalu, brazylijska Sepultura, dała pierwszorzędny gig w Warszawie w lutym 2017 roku, a teraz powraca do nas na dwa koncerty. Andreas Kisser (gitara) , Paulo Jr. (gitara basowa), niesamowity bębniarz Eloy Casagrande i dający gardła Derrick Green cały czas promują wydany w styczniu 2017 roku niesamowity, często zaskakujący i mocno eklektyczny album "Machine Messiah". Setlista zapewne będzie zawierać więcej kompozycji z tego wydawnictwa, chociaż z całą pewnością nie zabraknie klasyków z "Beneath The Remains", "Arise" i "Roots", a może i z wcześniejszych albumów. I będzie też to, o czym piszemy w każdej zapowiedzi koncertu Sepultury w Polsce – absolutnie wyjątkowa, wprost magiczna wymiana energii między muzykami a rodzimymi maniakami metalu. Sprawdź, jeśli lubisz: Death, Possessed, Slayer, Sodom (wczesny), Kreator (wczesny)...
http://www.sepultura.com.br/
https://www.facebook.com/sepultura
https://www.youtube.com/watch?v=a0mDeaivvi8

Zagrają: SEPULTURA (Brazylia) death metal, thrash metal, groove metal 
Kiedy: 18 czerwca (niedziela) 2017
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions oraz Core-Poration  
Bilety na koncerty dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)  Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprodDodaj do:

Mapa© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing