Sylwester 2011/2012 na Rynku Wrocławskim z TVP2

Rynek Wrocławski | ul. Świdnicka / ul. Oławska

Nazwa:Sylwester 2011/2012 na Rynku Wrocławskim z TVP2
Miejsce:Rynek Wrocławski | ul. Świdnicka / ul. Oławska
Adres:

Rynek

Termin: 19:00 sobota 31 grudnia 2011
Cena: darmowe

Sylwester 2011/2012 na Rynku Wrocławskim.


W sylwestrowy wieczór wrocławski Rynek nigdy nie jest pusty. Na wrocławian, którzy Nowy Rok będą chcieli przywitać w centrum miasta wielki powrót Sylwestra z programem 2 TVP, i jak w poprzednich latach pojawi się wiele Gwiazd. Pod koniec Listopada pojawią się już pierwsze informacje o planowanych gwiazdach tegorocznego sylwestra.

Zakopower (kolejny koncert we Wrocławiu 14.02.2012), Kayah i Monika Brodka to pierwsze nazwiska artystów, którzy mają zagościć na Wrocławskim Rynku, tegoroczny sylwester ma być skromniejszy w artystów zagranicznych a bardziej promować lokalnych artystów

Dodatkowo artyści Teatru Muzycznego Capitol zaprezentują fragmenty musicalu "Hair"
W towarzystwie artystów baskijskich i ukraińskich zagra R.U.T.A. Utwory z najnowszej płyty wykona Brodka. Swoje największe przeboje zaśpiewają też T.Love i Lech Janerka. W jazzowe klimaty przeniesie publiczność Urszula Dudziak. Duet IncarNations przypomni hit "Daj mi tę noc" w zupełnie nowej aranżacji. Bałkański nastrój na scenie stworzy zespół Las Balkanieras. Pako Sarr z Senegalu i warszawska grupa Vavamuffin zabrzmią dźwiękami reggae. Baskijski zespół Oreka Tx zagra na jedynym na świecie dwuosobowym instrumencie Txalaparta i w ten sposób podkreślą współpracę San Sebastian z Wrocławiem jako Europejskich Stolic Kultury 2016. Ostatnie minuty roku upłyną przy muzyce L.U.C-a, który połączy nowoczesny hip-hop i stare ludowe instrumenty. Nowy Rok powitamy z Alicją Węgorzewską - divą operową.


Sylwester na Rynku | organizacja


Foto: Filip Lupa

test. m.s i wroclaw.pl


Dodaj do:

Mapa


Sprawdź » Food&Drink we Wrocławiu! | Sprawdź » Noclegi we Wrocławiu!   

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing