VEGA | Bar Wegański

ul. Sukiennice 1/2 (wejście od Rynek 27), 50-107 Wrocław


Nazwa:VEGA | Bar Wegański
Adres:

ul. Sukiennice 1/2 (wejście od Rynek 27), 50-107 Wrocław

Kontakt:

+48 71 344 39 34 | www.barvega.wroclaw.pl

 

VEGA | Bar Wegański


VEGA to najstarszy w Polsce bar wegański, działający nieprzerwalnie od marca 1987 roku. Początkowo wegetariański, od kilku lat w 100 % wegański (kuchnia roślinna).

VEGA oferuje swoim gościom dwie sale. Menu na piętrze, to kuchnia świata, zdrowy fast food (burgery, pizza, soy-dogi) i raw food. Oprócz tego, w tygodniu, serwowany jest "lunch dnia" - kreatywni kucharze wymyślają codziennie inne danie.  Na parterze w menu znajdują się tradycyjne, głównie polskie dania, zapiekanki, zupy oraz potrawy przygotowywane z sezonowych warzyw. Obydwie części są wegańskie.

W VEDZE dostępny jest również duży wybór ciast oraz torty, desery, lemoniady, soki, lody, koktajle. Wszystko swieże, z naturalnych produktów, także fair traide i co najważniejsze - bez przemocy wobec zwierząt.

Działalność baru wykracza poza standard - VEGA wielopoziomowo angażuje się w obronę zwierząt: aktywnie wspiera organizacje non-profit walczące o ich prawa, często uczestniczy w festiwalach propagujących weganizm, udostępnia lokal na wykłady, filmowe seanse, imprezy. 100 % animal friendly, 100 % vegan.

Zapraszamy do VEGI znajdującej się w samym sercu Wrocławia.

Lokal pomieści okolo 120 osób (parter i piętro)Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing