Vision Luxury Apartament

Rynek 22/6, 50-101 Wrocław

rezerwacja@vision-apartament.plNazwa:Vision Luxury Apartament
Adres:

Rynek 22/6, 50-101 Wrocław

Kontakt:

tel. 888 666 868 | www.vision-apartament.pl


- Rezerwacje Telefoniczne
- Klimatyzacja
- 24h/dobę

Vision Luxury Apartament


Nowo powstały Apartament „Vision” usytuowany jest w zabytkowej kamienicy w samym Centrum Starego Miasta. Widok z okna rozciąga się na wrocławski Rynek fascynujący turystów niepowtarzalnym i oryginalnym stylem architektonicznym. Okna wychodzą na Ratusz oraz jedną z najstarszych restauracji w Europie „Piwnicę Świdnicką”.

Luksusowo i nowocześnie wykończony apartament składający się z pokoju z aneksem kuchennym, antresoli oraz przestronnej łazienki spełni oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Na przytulnej antresoli znajdują się dwa łóżka: jedno i dwuosobowe, zaś w pokoju dziennym rozkładana sofa, a na życzenie gości istnieje możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka . Komfort pobytu zapewni w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z dużym brodzikiem i panelem z hydromasażem, natomiast czas przed lustrem umili Państwu TV z muzyką…. Apartament został oddany do użytku w czerwcu bieżącego roku, wszystkie meble i sprzęt jest nowy.

Bliskość wrocławskiego Rynku zapewnia szybki dostęp do największych atrakcji miasta: głównych zabytków, ośrodków kulturalnych, rozrywkowych, restauracji i centrów handlowych oraz węzła komunikacyjnego. Jest on więc najlepszym miejscem noclegowym zarówno podczas urlopu jak i podczas wielomiesięcznego kontraktu.

Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:

 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing