Wagon Club

Pl. Orląt Lwowskich 20A , 59-605 Wrocław


Nazwa:Wagon Club
Adres:

Pl. Orląt Lwowskich 20A , 59-605 Wrocław

Kontakt:

tel. +48 71 341 29 48 www.wagonclub.com

Wagon Club


Wagon Club jest miejscem jedynym swojego rodzaju. Składa się z trzech punktów: piwnicy, ogródka oraz dwóch wagonów kolejowych, a wszystko mieści się na terenie dawnego Dworca Świebodzkiego.

Piwnica: Wnętrze utrzymane jest w stylu kolejowym: stare tabliczki, lampy kolejowe, siedzenia, a przez środek piwnicy przebiega zwrotnica kolejowa z torowiskiem. W piwnicy ze ścian wystają wmurowane wózki z kolejki wąskotorowej. Ściany zdobią obrazki w klimacie Gigera. Atmosfera jest mroczna, ale przyjemna. Nic z wyposażenia nie trafiło tu prosto ze sklepu. Siedzimy w lożach, gdzie drewniane ławy przypominają siedzenia w pociągach drugiej klasy.

Ogródek: Gdy chcesz dać odpocząć uszom od mechanicznych brzmień, można zmienić klimat udając się na ogródek, którego wyposażenie również zdobią kolejowe przedmioty.

Wagony:  Największą atrakcją jest lokal mieszczący się w prawdziwych wagonach kolejowych. Nie ma drugiego takiego w mieście - od 1 czerwca 2010 wagony funkcjonują jako osobne miejsce: Cafe Wagony!


Najbardziej specyficzna dla tego miejsca jest muzyka technicznego klimatu (acid techno, tekno, hardtek, schranz, minimal, drum & bass, dubstep) po muzykę reggae oraz koncerty.
ARTYKUŁY / FOTOREPORTAŻE ZWIĄZANE Z : WAGON CLUB

Piotruś Pan prosto z Holandii

Kolejarze na gramofonachDodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing