Zatoka Gondoli | Przystań

ul. Purkyniego 9


Nazwa:Zatoka Gondoli | Przystań
Adres:

ul. Purkyniego 9

Zatoka Gondoli | Przystań


Zatoka Gondoli przy ul. Purkyniego pomiędzy Muzeum Narodowym i Wzgórzem Polskim w miejscu ujścia dawnej Fosy Miejskiej do Odry.

W Zatoce tej, dzięki współpracy Miasta Wrocław ze Stowarzyszeniem „Drzwi do Europy” powstała przystań wraz z wypożyczalnią kajaków oraz łodzi wiosłowych i motorowych.

Biuro Sportu, Turystyki i Rekreacji stawia sobie za cel propagowanie wśród mieszkańców Wrocławia aktywnego wypoczynku, ze szczególnym uwzględnieniem rekreacyjnych walorów Odry. Wypożyczalnia w Zatoce Gondoli jest pierwszym obiektem tego typu w ramach tworzonej i wspieranej przez nas sieci wypożyczalni na tzw. Szlaku Gondoli.

Obiekt będzie otwarty w sezonie od 1 kwietnia do 30 października (w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych sezon zostanie skrócony):

W przystani "Zatoka Gondoli" wypożyczymy:

  * kajaki 2 osobowe (10 zł z za 1h za kajak),

  * łodzie wiosłowe 3 osobowe (20 zł za 1h),

  * motorówki 4 osobowe (nie są wymagane uprawnienia do ich prowadzenia - cena za wypożyczenie to 55 zł za 1h).

Popływać można od poniedziałkudo piątku w godz. od  12.00 do 18.00, w soboty, niedziele i święta od 10.00 do 18.00.Od maja będzie kursował Turystyczny Tramwaj Wodny pomiędzy Zatoką Gondoli a Mariną Topacz przed Uniwersytetem.
Dodaj do:

Mapa
Komentarze


nika280893@gmail.com, IP 5.9.136.252
2015-04-11 21:44:17

Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć kiedy u Państwa zaczyna się sezon kajakowy? Z góry dziękuje za odpowiedź, MonikaDodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing