BILETY

 


KUP BILETY NA WYDARZENIA W PAŹDZIERNIKU


Improkracja: Krótkie formy, Jazz improwizowany

 pon., 2 października 2017, 20:00 

„Krótkie formy” to spektakl komedii improwizowanej składający się z krótkich gier teatralnych. Publiczność w każdej grze decyduje o miejscu akcji, bohaterach, których mają odegrać aktorzy czy nawet o słowach, które mają paść w trakcie sceny.


Pink Freud

 śr., 4 października 2017, 20:00 

Pink Freud założony w 1998 roku to jeden z najoryginalniejszych głosów we współczesnym jazzie i nie tylko. Zespół przyczynił się do zmiany generacyjnej na polskiej scenie jazzowej i do otworzenia rynku wydawniczego na siłę muzyki niezależnej.


wROCKfest.pl prezentuje: DR MISIO: „Zmartwychwstaniemy”

pt., 6 października 2017, 20:00  

DR MISIO powraca do Wrocławia z nowym materiałem! Koncert promujący najnowszą płytę zespołu Arkadiusza Jakubika odbędzie się 6 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!


Improkracja: 6 urodziny

 wt., 10 października 2017, 20:00 

Już 6 lat Teatr Improwizacji Improkracja wystawia swoje unikatowe spektakle komediowe na wrocławskiej scenie. Z tej okazji Improkraci świętują cały październik, przygotowując najbardziej popularne formaty.


Andropauza 2

sob., 14 października 2017, 16:00

sob., 14 października 2017, 19:00

Dla zabicia resztek nadziei wyjaśniamy: andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!


EABS – „Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)”

 niedz., 15 października 2017, 18:00 
Ukłon w stronę klasyki jazzu sprzed kilkudziesięciu lat z nowym brzmieniem muzyki współczesnej. Wyjątkowy hołd złożony legendzie polskiego jazzu- Krzysztofowi Komedzie przez młodych, zdolnych i niepokornych muzyków z Wrocławia. Radio RAM zaprasza na koncert zespołu EABS „Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)”

Improkracja feat. Natalia Grosiak

 wt., 17 października 2017, 20:00 
Tej jesieni zapraszamy Was na premierowy cykl. Na scenie zagramy z niezwykłymi artystami, których twórczość stanie się inspiracją dla całego spektaklu. Będziecie mogli zobaczyć jak Improkracja dzięki swoim gościom zmierzy w nieodkryte rejony komedii improwizowanej. Wspólny spektakl pozwoli też poznać nieznane dotąd oblicza naszych gości, a zarazem zobaczyć to, za co lubicie ich najbardziej.

Czesław Śpiewa

 śr., 18 października 2017, 20:00 

wROCKfest.pl zaprasza na kolejną koncertową atrakcję jesiennego sezonu! Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół CZESŁAW ŚPIEWA wystąpi 18 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.


City Sounds: KARI – „I Am Fine”

czw., 19 października 2017, 20:00 

Nowy album „I Am Fine” to przełom w jej twórczości. Dotychczasowe porównania do artystek takich jak Bat For Lashes czy Lykke Li mogą nie być tym razem adekwatne. Styl kompozycyjny KARI ewoluował, najnowsza płyta brzmi bardzo nowocześnie i świeżo, bliżej jej do lat 80. i artystów takich jak: Grimes, The Knife, MØ, Björk, czy soundtracku serialu „Stranger Things”.


Schmidt Electric feat. Ten Typ Mes

 czw., 19 października 2017, 20:00 

City Sounds zaprasza na niezwykły koncert będący połączeniem elektrycznego jazzu i hip hopu w najlepszym możliwym wydaniu! Znany polski raper Piotr Szmidt (Ten Typ Mes) i znany trębacz jazzowy Piotr Schmidt zagrają wspólny koncert 19 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.


Adam Bałdych & Helge Lien Trio  oraz Tore Brunborg „Brothers”

pon., 16 października 2017, 19:00 

Muzyka Adama Bałdycha łączy polski folklor, muzykę klasyczną i różne odmiany jazzu. Jego gra zaskakuje bogactwem techniki – tu klasyczna finezja splata się ze spontaniczną improwizacją, z buntowniczą energią i mocą rocka.


Improkracja: Tymczasem, Jazz improwizowany

 wt., 24 października 2017, 20:00 

Głównym bohaterem spektaklu „Tymczasem” jest miejsce, w którym jednocześnie toczy się akcja. Opowiadana historia trwa tyle czasu, ile sam spektakl. Wątki przeplatają się jak w świetnie zmontowanym filmie, a bohaterowie żyją własnym życiem, nawet gdy ich nie widzimy na scenie. Wszystko to zaimprowizowane na oczach publiczności!


wROCKfest.pl prezentuje: Grubson, Jamal, Jarecki

 czw., 26 października 2017, 19:00 

GRUBSON, JAMAL i JARECKI zagrają wspólny koncert dla wrocławskich fanów. Oprócz odrębych koncertów każdego wykonawcy, mogą wydarzyć się nietypowe sceniczne sytuacje. Zapowiada się naprawdę niezła impreza – rezerwujcie czas i bilety!


Strachy na lachy

 sob., 28 października 2017, 20:00 
 Zapraszay 28 października do klubu Zaklęte Rewiry przy ul. Krakowskiej 100 na koncert promujący najnowszą płytę zespołu Strachy na Lachy! Oprócz nowości z płyty, na koncercie spodziewać się możemy wielu starych i znanych hitów Strachów – rezerwujcie czas!

Bovska – „W Pysk!”

niedz., 29 października 2017, 20:00 

Bovska to Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy.


Improkracja: Penetruje, Jazz improwizowany

wt., 31 października 2017, 20:00 

Filmy dla dorosłych nie słyną z niezwykłej fabuły, postacie nie mają dramatycznych przemian i są jednowymiarowe. Aktorzy z Teatru Improwizacji Improkracja reinterpretują te dzieła i nadają im bardziej uniwersalnego przekazu. Podczas spektaklu wyświetlany jest początkowy fragment “dzieła” kiedy postacie jeszcze są… ubrane, a następnie film jest zatrzymywany.


KUP BILETY NA WYDARZENIA W LISTOPADZIE


KULT

pt., 3 listopada 2017, 20:00

Tradycyjna już Pomarańczowa Trasa KULTU jesienią zawita również do Wrocławia.


Natalia Przybysz – „Światło Nocne”

sob., 4 listopada 2017, 20:00 

Zapraszay na koncert promujący najnowszą płytę Natalii Przybysz pt. „Światło Nocne”. Koncert odbędzie się 4 listopada w klubie muzycznym Zaklęte Rewiry przy ul. Krakowskiej 100


Łąki Łan – „Leć Tour”

niedz., 5 listopada 2017, 20:00
Łąki Łan - "Leć Tour"

Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.


Independent Dub Day 2017

 2017-11-03 – 2017-11-04

Przez dwa dni stolica Dolnego Śląska będzie drżeć od potężnych basów! 3 i 4 listopada pod dachem Wrocławskiego Centrum Kongresowego będzie królować dub we wszystkich, nawet najbardziej niespodziewanych odsłonach. Independent Dub Day 2017 to największy halowy festiwal muzyki DUB w Europie Wschodniej


City Sounds: XXANAXX

niedz., 5 listopada 2017, 20:00 

XXANAXX ponownie odwiedzi Wrocław już 5 listopada, tego wieczoru usłyszymy materiały z ostatniej płyty FWRD nie zabraknie też znajomych rytmów z poprzedniej płyty TRIANGLES. XXANAXX w wydaniu koncertowym to aktualnie 4-osobowy zespół, w skład którego poza Klaudią i Michałem wchodzą wokalista i klawiszowiec Wojtek Baranowski oraz perkusista Gniewomir Tomczyk.


Kaliber 44

 sob., 11 listopada 2017, 20:00 
KALIBER 44 – pionierzy i legenda polskiego hip-hopu, zaliczani do najważniejszych przedstawicieli gatunku. Płyty tej formacji określane są mianem kultowych, a koncerty przyciągają rzesze fanów. W 2016 Kaliber 44 powrócił z nowym albumem pt. „Ułamek tarcia.  Miniony rok był dla zespołu pasmem sukcesów.  Album „Ułamek tarcia” osiągnął status złotej płyty.


City Sounds: Paulina Przybysz

 sob., 11 listopada 2017, 20:00 

Paulina Przybysz wystąpi 11 listopada we Wrocławiu, promować będzie swoją najnowszą płytę i  pierwszą wydaną pod własnym nazwiskiem , bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.


Marek Dyjak

czw., 16 listopada 2017, 20:00

Miłośników talentu Marka Dyjaka zapraszamy 16 listopada do Sali Gotyckiej na kolejne muzyczne spotkanie z utworami z ostatniego albumu artysty oraz jego najbardziej znanymi piosenkami.


Grzegorz Hyży Momenty Tour

wt., 21 listopada 2017, 20:00 

Grzegorz Hyży to wokalista który swoje pierwsze kroki stawiał kilka lat temu w jednym z programów telewizyjnych. Dziś  jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, jego przebojowe single nie schodzą z radiowych playlist.


City Sounds: The Dumplings Orkiestra

śr., 22 listopada 2017, 20:00 

City Sounds zaprasza 22 listopada na pierwszy we Wrocławiu koncert The Dumplings Orkiestra


Miloopa

 czw., 23 listopada 2017, 20:00
 

Miloopa przełamuje klasyczne bariery gatunków takich jak elektronika, drum’n’bass, pop, rock, soul, dubstep czy nu-jazz, tworząc wielowymiarową przestrzeń, której klimat zmienia się bardzo dynamicznie.


Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

 pt., 24 listopada 2017, 19:00

Agnieszka Chylińska, po wydaniu podwójnie platynowej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Wszystkie koncerty zostały wyprzedane, a bilety w niektórych miastach znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni.


Hey Fayrant Tour

niedz., 26 listopada 2017, 19:00 

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.


Ania Dąbrowska

 czw., 30 listopada 2017, 20:00 

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty. Łącznie sprzedała ponad 300 000 egzemplarzy.


KUP BILET NA WYDARZENIA W GRUDNIU


Brodka

 pt., 1 grudnia 2017, 20:00 

Po zagraniu w ciągu ostatniego roku dwóch tras koncertowych promujących ostatnią płytę CLASHES, które odbyły się najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce i to w 12-osobowym składzie, Brodka wraca do klubów!


City Sounds: RALPH KAMINSKI

 wt., 5 grudnia 2017, 20:00 

City Sounds zaprasza na koncert odkrycia ostatniego sezonu muzycznego. Po występach na największych festiwalach ( Open’er, OFF, Kraków Live, Soundrive) RALPH KAMINSKI zaśpiewa we Wrocławiu!


Dzień Świra

śr., 6 grudnia 2017, 20:30 

15 lat po premierze kinowej filmu Marka Koterskiego tragikomiczna historia Adasia Miauczyńskiego powraca w wersji scenicznej jako „DZIEŃ ŚWIRA opera|musical”.


SARSA – „Pióropusze”

czw., 14 grudnia 2017, 20:00 
Zapraszamy po zupełnie nowe energetyczne i poruszające aranżacje numerów Sarsy, które rozbrzmiewać będą w intymnej atmosferze klubowej.


 

Dodaj komentarz