Darmowe wieczory jazzowe Ovo Patio Chillout aż do końca września

Choć wakacje minęły, w sercu Wrocławia wciąż można znaleźć miejsce, w którym panuje atmosfera letniego relaksu. Muzyka jazzowa na żywo, hamaki, rabaty na drinki i dotyk wciąż jeszcze zielonej trawy pod stopami – to wszystko w ramach projektu Ovo Patio Chillout, który przedłużono  do 29. września.


Ovo Patio Chillout to projekt muzyczny, w ramach którego wielbiciele jazzu granego na żywo odwiedzali patio Ovo Wrocław w okresie wakacji i czerpali relaks pełnymi garściami. W każdy piątek goście brali udział w darmowych koncertach, na których zagrali m.in. Groove Lab, More Wine Please oraz Maciek Czemplik wraz ze znanymi wrocławskimi wokalistkami. Na terenie patio urządzono również wystawę obrazów Marka Krajewskiego z cykli „Impresje ciała”, „Wielcy i uznani” oraz „Czasoprzestrzeń”.

Różnorodność atrakcji sprawiła, że przez okres niemal 3 miesięcy w Ovo Patio Chillout wzięło udział gro wrocławian, ale i turystów. Nic dziwnego, we Wrocławiu wciąż niewiele jest miejsc, w których można posłuchać muzyki na żywo. Organizatorom udało się stworzyć atmosferę prawdziwego relaksu. W jaki sposób? Wszystko za sprawą hamaków, drinków, nastrojowego oświetlenia, a także (a może przede wszystkim) jazzu sączącego się w uszy gości wprost z ust artystów stojących na wyciągnięcie ręki.

Koniec wakacji, który nieubłaganie nastąpił nie oznacza jednak końca piątkowych koncertów. Projekt Patio Chillout został bowiem przedłużony aż do końca września. To ostatnia okazja, by jeszcze raz zaznać wieczornego relaksu w doborowym towarzystwie i naładować się pozytywną energią, która pozwoli przetrwać zimowe miesiące w oczekiwaniu na przyszłoroczną edycję imprezy.


We wrześniu czekają nas jeszcze 4 koncerty (8, 15, 22 i 29.09.), na których zaśpiewają m.in. Anna Maria Mbayo, Anna Małek oraz Karolina Lipska.

Wejście na patio znajduje się od strony ul. Traugutta oraz przez hotel DoubleTree by Hilton Wrocław.


Miejsce:
OVO Wrocław
ul. Podwale 82-84
50-449 Wrocław


Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny.
W razie złej pogody koncerty przenoszone są do wnętrza OVO Bar & Restaurant.