Działaj w PIK-u!


Chcesz pisać o kulturze i sporcie? Pokazać innym swoje zdjęcia?
Zostań wolontariuszem PIK-u!

m.skarzynski[at]pik.wroclaw.pl

Miej aktywny wkład w promocję kultury Wrocławia i zdobywaj doświadczenie jako dziennikarz!

Razem twórzmy portal, na którym znajdziecie wszystko o kulturalnym życiu w mieście!

Kogo szukamy?


Fotografów Klubowych

Życie klubowe staję coraz ważniejsze w kulturalnym rytmie miasta. Lubisz być na najlepszych imprezach i chcesz mieć możliwość zabrania z sobą znajomych ? Fotoreportaż jest ważną częścią PIK, wiec jeśli dysponujesz dobrym sprzętem, lubisz trochę pospstrykać i nie chcesz, żeby Twoje fotki tylko zajmowały miejsce na dysku, prześlij je nam!


Event – hunters

Czyli ludzi, którzy kręcą się tu i tam, rozglądają po ścianach, wsadzają nos w zakamarki sieci i wiedza dobrze, co w trawie piszczy. Każde nowe wydarzenie to jeszcze lepszy PIK! Są akcje na mieście, które czasem ciężko wydobyć z podziemia, a idea PIKu jest stawianie ich na równi z tymi, które nie maja reklamy. Jeśli chcesz wyciągać na światło dzienne wartościowe tematy, jesteś już PIKowcem!


Recenzentów Kinowych

Śledzisz wszystkie premiery kinowe lubisz nowości jak i klasykę ? A co najlepsze umiesz opisać to co widziałeś na ekranie ? Zgłoś się do PIK-u i zostań recenzentem kinowym.


Dziennikarzy

PIK szuka dziennikarzy wrażliwych na kulturę, zainteresowanych wydarzeniami, z głową szeroko otwartą! Takich, którzy chcą i potrafią podzielić się swoją wiedzą i opinią. UWAGA! Polityką się nie zajmujemy!


Dziennikarzy sportowych/Redaktorów działu Sport

Sport czyli kultura fizyczna, to także część PIK. Szukamy pasjonatów, nie chuliganów. Lubisz biegać w szaliku, nie ma sprawy, ale jeśli przy okazji chcesz opisać, co zawodnicy Śląska wywalczyli w ubiegłą niedzielę, zgłoś się do nas!


UWAGA!

Warunkiem przyjęcia do redakcji jest przesłanie CV oraz tekstu/ zdjęć próbnych, relacji/ fotorelacji z wybranej imprezy itp.


Zasada wolontariatu w PIK opiera się na udostępnieniu możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie organizacji, promocji i opisywaniu życia kulturalnego. Umożliwiamy kontakt z artystami, muzykami i przedstawicielami innych mediów.

Nie zapewniamy gratyfikacji finansowej, ale bezpłatne akredytacje prasowe na wybrane wydarzenia.


 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z PIK na powyższych zasadach, skontaktuj się z nami!

Adres e-mail: m.skarzynski[at]pik.wroclaw.pl

 
© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing