Farsighted. Obudzić Sypialnię: label launch rave

Pragniemy ogłosić transformację naszego kolektywu w label pod nazwą Farsighted. Pod tym szyldem będziemy serwować wam to, co kochamy najbardziej, czyli muzykę elektroniczną.


Przez długi czas nie było o nas słychać, jednak nadeszła chwila wielkiego powrotu. Oczywiście nie wracamy z niczym, bo cały ten czas poświęciliśmy na planowanie kolejnych kroków, jakie zamierzamy podjąć, a musimy zaznaczyć, że nie są to małe kroczki! Po pięciu latach od naszej pierwszej imprezy, przyszedł czas na rozwinięcie skrzydeł. Przyznajemy – dawno nie czuliśmy takiego podekscytowania! Z całego serca wierzymy – jak nigdy wcześniej – że jest to dla nas przełomowy moment i coś, do czego dojrzewaliśmy wiele długich lat.

Pragniemy ogłosić transformację naszego kolektywu w label pod nazwą Farsighted. Pod tym szyldem będziemy serwować wam to, co kochamy najbardziej, czyli muzykę elektroniczną. Zarówno w postaci nagrań, jak i imprez, które tak dobrze znacie. Z tej okazji organizujemy rave otwierający naszą nową działalność. Zaprosiliśmy najlepszych producentów, jakich mieliście okazję już nie raz usłyszeć na Obudzić Sypialnię, a których usłyszycie także na naszym pierwszym wydawnictwie: Kubę Sojkę i Michała Jabłońskiego. Ich remixy pojawią się na nadchodzącej EPce Wudeca pod tytułem “Absolution”. Gwarantujemy, że niedługo zrobi ona spory szum, a podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję posłuchać jej przedpremierowo!

Dodatkowo poprosiliśmy niezawodnego Pszczołę, aby zaprojektował specjalne dekoracje z tej okazji. Zaprezentuje on zupełnie nową aranżację odsłaniając przy tym swoją nieznaną twarz. Mamy nadzieję, że będzie to dla was nie tylko coś ciekawego, ale przede wszystkim zaskakującego. Wisienką na torcie niech będzie informacja, że swojego wsparcia udzielają nam dwie ekipy, które na pewno bardzo dobrze znacie z wielu wspaniałych imprez – HeartBeats oraz Slap. W takim składzie po prostu nie może być słabo!

Oczywiście postaraliśmy się o to, aby wybrać jak najbardziej klimatyczne miejsce, dopełniając tym samym wyjątkową atmosferę tworzoną przez dźwięki i ludzi. Spotkamy się w mrocznej piwnicy, leżącej gdzieś w nieczynnych zakamarkach Portu Miejskiego we Wrocławiu. Ta surowa postindustrialna miejscówka zrobiła na nas ogromne wrażenie, mamy nadzieję, że poczujecie to samo, co my, kiedy tam weszliśmy! Jak widzicie, staramy się stworzyć coś unikalnego i świeżego, wkraczając na kolejny poziom. Sądzimy, że właśnie dlatego warto było na nas czekać i właśnie dlatego nie może tam nikogo zabraknąć. Wołajcie więc znajomych, bo szczerze – nie trzeba się zastanawiać, trzeba to zwiedzić!


Kiedy:

15 września o 22:00
Wejście: 40 PLN (os.bilety@gmail.com)


Gdzie:

Port Miejski
Kleczkowska,
50-227 Wrocław

Mroczna piwnica,  w nieczynnych zakamarkach Portu Miejskiego we Wrocławiu.


Wsparcie:

Technowpierdol / Szukam chłopaka/dziewczyny techno / Elektrowkręta / WixMag / A czy Ty słuchałeś dzisiaj techno? / Bóg jest w techno


Lineup:

– Kuba Sojka LIVE (C&C Bookings, Technosoul, Matrix, DMK)
– Michał Jabłoński LIVE (Animal Farm, Sonntag Morgen, SK)
– Wudec LIVE (Farsighted)
– Attaché LIVE (International Day Off)
– Zariush (Projekt LAB, electrified.)
– Kacpa (HeartBeats)
– Dave Haco (Suck My Bass)

Pokazy laserowe + dym:
– Lumen Art

Dekoracje:
– Pszczoła

Nagłośnienie i realizacja:
– Slap

Partnerzy:
– HeartBeats
– Be Kolektiv
– SZOK
– Społeczna Inicjatywa Narkopolityki
– Mojo/Pojo