Kino Samochodowe przy Hali Stulecia

Już po raz trzeci Kino Samochodowe na Parkingu przy Hali Stulecia zaprasza na seanse filmowe w plenerze. W cztery piątkowe wieczory września oglądać będzie można gwiazdy kina pod gwiazdami :).


Wrześniowe wieczory na parkingu przy Hali Stulecia będą niezapomnianą okazją zarówno dla amatorów, miłośników jak i znawców światowego kina. Od 8 września, w cztery kolejne piątki, po godzinie 21:00 na wielkim ekranie zobaczymy filmy, które podbijały międzynarodowe festiwale, wielokrotnie były nominowane w licznych kategoriach do prestiżowych nagród i zdobywały uznanie milionów widzów na świecie. Bezpłatne wieczory filmowe dla wrocławian organizuje spółka Budimex Parking Wrocław, należąca do grupy Budimex, jednej z największych grup infrastrukturalno – usługowych w Polsce.

Na płycie parkingu, oprócz wydzielonych kilkudziesięciu bezpłatnych miejsc dla samochodów, powstanie otwarta plenerowa widownia dla ponad setki widzów. W przerwach między filmami będzie możliwość zakupu drobnej przekąski zaś każdy, kto przyjedzie na piątkowe pokazy, otrzyma drobny upominek do swojego samochodu od organizatora.


Repertuar: 

22 września 2017, godz. 21:00

1. Eddie zwany Orłem 2016, USA reż. Dexter Fletcher
2. Czarny Łabędź, 2011, USA reż. Darren Aronofsky

29 września 2017, godz. 21:00

1. Życie Pi, 2013, reż. Ang Lee
2. Agentka (Spy), 2015, USA, reż. Paul Feig


Hala Stulecia | Centrum Poznawcze 
ul. Wystawowa 1,
51-618 Wrocław


Wstęp wolny
Przygotujemy także miejsca dla niezmotoryzowanych widzów.

Filmowe gwiazdy na ekranie pod gwiazdami.

W repertuarze kina samochodowego na parkingu przy Hali Stulecia nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Zobaczyć będzie można mistrzów komediowej gry aktorskiej, takich jak np. Owena Wilsona w Stażystach czy też Bena Stillera w Sekretnym życiu Waltera Mitty. Ryan Reynolds będzie bawił widzów w komedii Sci-Fi pt. Deadpool, zaś Melissa McCarthy w zabawny sposób pokaże jak być profesjonalną Agentką. To tylko niektóre z propozycji, jakie zagwarantują wszystkim widzom emocjonujące kino akcji oraz pozytywną dawkę energii i humoru przed rozpoczynającym się weekendem.

Dodaj komentarz