Koncert Relaksacyjny | misy, gongi, magiczne chwile w dźwięku

Zapraszamy na relaksujące kąpiele w dźwiękach terapeutycznych mis, gongów, dzwonków wietrznych, bębna oceanicznego, tingsh, sansuli i innych pięknych instrumentów, które grają w czystej i delikatnej częstotliwości serca. Podczas sesji można doświadczyć głębokiego odprężenia i uwolnienia blokad i napięć, a także uspokojenia stresujących myśli i emocji, które nagromadziły się w ciele. Uruchamia się wewnętrzny potencjał do samouzdrowienia, wyciszenia umysłu i harmonizacji serca, pobudzenia kreatywności oraz przywrócenia całościowej równowagi organizmu.

Dźwięki mis i wibracje gongów koją, kołyszą, masują, uwalniają, budzą miękkość w sercu i duszy, wyciszają…są delikatne a jednocześnie wnikają głęboko…potrafią poruszyć niewidzialne struny…towarzyszy im sansula, dzwonki koshi o niebiańskiej barwie..tybetański dzwonek i tingshe…bęben oceaniczny i tank drum w celtyckiej tonacji…każdy dźwięk to szansa by zanurzyć się głębiej i poznać kim naprawdę jesteś, kim jest ten co słyszy, czuje, doświadcza…

Jeśli zechcesz doświadczyć wibracji mis i ich terapeutycznego oddziaływania na swój organizm, zapraszam także na INDYWIDUALNE SESJE MASAŻU DŹWIĘKIEM, podczas którego misy terapeutyczne Petera Hessa kładzione są bezpośrednio na ciele, a ich wibracja głęboko wnika w tkanki, mięśnie i harmonizuje pracę narządów wewnętrznych, wycisza, uspokaja i dodaje sił witalnych.

Prowadząca: Lidia Żurawowicz, certyfikowana masażystka dźwiękiem terapeutycznymi misami Petera Hessa. Od wielu lat praktykuje medytację buddyjską, prowadzi medytacje uważności oraz Program Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR) a także regularne sesje relaksacji i masaże z dźwiękiem. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Kiedy:

8 września w godzinach 19:30 – 21:00


Miejsce i zapisy:
Studio Jogi „Drzewo Życia”
ul. Tęczowa 57,
53-601Wrocław (bud. G, 1 piętro, wejście od podwórka)


Koszt:
30 zł (płatne na miejscu)


Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenia do Drzewa Życia lub na mail: kontakt@artofmindfulness.pl 🙂

Opublikowany w INNE