Łapacze snów i Kolażowe Pre-Party | warsztaty

Łapacze snów to wymyślone przez Indian ozdobne amulety ochronne. Wierzono, że nocne koszmary zatrzymują się na sieciach i spływają po piórach, podczas gdy dobre sny spokojnie przez nie przechodzą. Na warsztatach poznamy tajniki robienia tych pięknych amuletów.


Warsztaty z robienia łapaczy snów to nowy cykl wydarzeń odbywający się, w działającej przy Firleju, Kawiarni Sąsiedzkiej. Przestrzeń ta została stworzona z myślą o lokalnej społeczności osiedli sąsiadujących z Klubem. W jej programie przeważają darmowe, odbywające się popołudniami, których celem jest integracja mieszkańców Grabiszyn – Grabiszynka!


Nowy tydzień, nowe warsztaty Kolażowe Pre-Party. Najbliższe spotkanie, które opiera się na idei wspólnego twórczego działania, już w ten piątek!


W najbliższy i każdy kolejny piątek w godzinach 18:00-20:00 przestrzeń, działającej w Firleju, Kawiarni Sąsiedzkiej stanie się miejscem na idealne bifor party w artystycznym wydaniu. Prowadzone przez Lubę Shynder warsztaty techniki kolażu łączymy z orzeźwiającymi drinkami co daje świetne miejsce wypadowe dla dalszej piątkowej zabawy. Wycinanie, wyklejanie, tworzenie własnych form oraz wspaniała atmosfera. Zapraszamy!


Kiedy:
07.09.2017 Łapacze snów | start: 16:00, Wstęp wolny
08.09.2017 Kolażowe Pre-Party | Start: 18:00 – 20:00, Wstęp wolny

Klub Firlej – Kawiarnia Sąsiedzka

ul. Grabiszyńska 56,
53-504 Wrocław