Lucifer’s Friend | koncert

Lucifer’s Friend po raz pierwszy w Polsce. Formacja na czele z Johnem Lawtonem wystąpi we Wrocławiu. Razem z legendą w trasę ruszy grupa Lizard.


Geneza grupy sięga roku 1968. Od tego czasu muzycy zaserwowali swoim fanom wiele muzycznych doznań. Łączyli gatunki muzyczne, eksperymentowali instrumentalnie i łamali muzyczne standardy. Trudno było sobie z resztą wyobrazić w muzyce hard rockowej takie elementy jak chociażby róg. Oczywiście takie złudzenia na przestrzeni lat wymyślili „Przyjaciele Lucyfera” – zaskarbiając sobie coraz to szerszą grupę fanów.

Kolejnym ewenementem jest fakt, że John Lawton, to przecież jeden z historycznych głosów Uriah Heep. Firefly, Fallen Angel czy Innocent Victim, to dzieła ze stajni Uriah Heep z udziałem Lawtona.

Lucifer’s Friend będący już kultową kapelą znajdziemy w rozpiskach koncertowych najważniejszych scen live na świecie. W tm roku grupa po raz kolejny zasili skład jednego z najważniejszych na świecie festiwali rockowych – Sweden Rock Festiwal.

Dla fanów w Polsce pojawia się zatem pierwsza i prawdopodobnie jedyna okazja, by zobaczyć legendę na żywo. Aż trzy koncerty. Mocne hard rockowe granie i niezapomniane emocje:


Kiedy:

14 października godz. 18:30

Gdzie:

Klub Firlej
ul. Grabiszyńska 56,
53-504 Wrocław


Bilety:

60 zł / 70 zł

Opublikowany w ART