Nawigacja StronyStrona www.pik.wroclaw.pl tworzona jest i przystosowana do najnowszych wersji przeglądarek internetowych. Aby bez problemu korzystać z całych zasobów strony, należy pamiętać o aktualizacjach.

W PIK wykorzystujemy materiały z serwisów YouTube i Vimeo (dostęp do nich może być blokowany przez administratorów sieci, w takim przypadku zawartość strony nie wyświetli się w całości). Niektóre linki otwierają sie w nowych oknach, o ile funkcja ta nie została zablokowana w ustawieniach przeglądarki.

Jeśli nie lubicie wyskakujących reklam (pop-ups), możecie się o to nie martwić - też ich nie lubimy i  w naszym serwisie nie będą was irytować.

Załączane zdjęcia mają popularne formaty: jpg, .gif, .png. Jeśli mimo to macie problemy z przeglądaniem treści, zgłaszajcie je do nas na e-mail: kontakt[at]pik.wroclaw.pl, lub do obsługującej techniczną stronę PIK firmy Bettersite: info[at]bettersite.pl


Najważniejszą częścią naszej strony jest Kalendarz wydarzeń we Wrocławiu. Po prawej stronie mamy też zintegrowany Kalendarz na dany miesiąc.1. Kalendarz | Na stronie głównej www.pik.wroclaw.pl widoczne jest globalne zestawienie wydarzeń kulturalnych w danym dniu. Wydarzenia można filtrować według własnych preferencji, korzystając z kategoriii: Muzyka, Kino, Teatr, Art, Off, DJ, Sport, Dzieci, Nauka, Inne.

2. Polecane: wszystkie szczególnie polecane wydarzenia i miejsca w PIK są przez nas wyróżnione grubszą czcionką i oznaczone znakiem PIK.

 

3. Miejsca | Podzielone są na trzy kategorie globalne, w kategorii Miejsca Kultury można sortować według tych samych kategorii, co przy wydarzeniach - lub alfabetycznie. Każde Miejsce posiada dane teleadresowe i jest zintegrowane z mapą Google, aby łatwo sprawdzić, jak tam dotrzeć. 

W wizytówce Miejsca możecie także sprawdzić, jakie wydarzenia planowane są tam w najbliższym czasie - opcja dla tych, którzy preferują wybierać wydarzenia według konkretnych lokalizacji!

 

3.1. NOWOŚĆ! Food & Drink | Nowa baza w PIKu, gdzie znajdziecie naszą selekcję ciekawych wrocławskich lokali. Nie samą kulturą człowiek żyje... :)

 

3.2. NOWOŚĆ! Hotele to kolejna nowa sekcja w PIK, szczególnie polecana gościom spoza Wrocławia, którzy planują aktywność - nie tylko kulturalną, ale i biznesową - w naszym mieście.

 
© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing