Auto Stop Race 2014

wtorek 11 lutego 2014Grzejcie kciuki! Już wiadomo gdzie odbędzie się 6 edycja Auto stop Race! Jednego z najbardziej obleganych projektów studenckich w całej Polsce.

W ramach przypomnienia Auto Stop Race rządzi się 3 prostymi zasadami:
    •    Wygrywa najszybszy
    •    Poruszamy się tylko „na stopa”
    •    Świetnie się bawimy

Śmiałków czeka nie lada wyzwanie, bo tegoroczna majówka z Klubem Podróżnikiem BIT odbędzie się najdalej z dotychczasowych. 2350km to odległość do przejechania "na stopa". Oczywiście dla najlepszych par czekają wspaniałe nagrody. Ale to nie wszystkie atrakcje, organizatorzy obiecują, że będzie się działo. Koncerty, strefa Chillout, plaża, basen - brzmi kusząco?

W tym roku Team Asr 2014 skorzystał  z idei crowdfundingu, który dopiero rozwija się w Polsce.  Na portalu: http://polakpotrafi.pl/projekt/auto-stop-race-2014 każdy chętny może wesprzeć projekt i stać się poniekąd jego organizatorem. Auto Stop Race 2014 potrzebuje 12 500zł by uświetnić finał imprezy, jeśli ta suma nie zostanie osiągnięta, pieniądze wracają do wspierających. Chcesz by finał ASR-u był wyjątkowy? Wspomóż organizatorów, każda złotówka jest ważna by w pełni cieszyć się powodzeniem projektu.

Miasto-meta tegorocznej edycji słynie ze słonecznej pogody, piaszczystych plaż oraz hucznych największych na półwyspie Iberyjskim fiest! Również smakosze znajdą coś dla siebie, dla takowych koniecznie do spróbowania będą lokalne specjały. Słynna paella valenciana, wyśmienite pomarańcze z okolicznych plantacji oraz gaszący pragnienie mroźny napój horchata, robiony z migdałów.

Team Auto Stop Race 2014 zaprasza na spektakularna fiestę w WALENCJI
POR ORDEN DE LLEGADA (kto pierwszy ten lepszy)

Kolejne porcje informacji pojawią się na profilu: www.facebook.com/autostoprace oraz na stronie internetowej: www.autostoprace.pl. Projekt przeznaczony jest dla osób posiadających status studenta, odważnych, uśmiechniętych i gotowych przeżyć swoją przygodę życia.

mat. prasowy


Dodaj do:
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing