Odważne dzieci ponownie we Wrocławiu

wtorek 24 marca 2015Startuje 6. edycja projektu edukacyjnego Brave Kids. Chcesz gościć w swoim domu młodych artystów z Ukrainy, Brazylii, Estonii lub Maroka? Przyjdź 30 marca do Konturów Kultury na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Jak zostać polską rodziną najodważniejszych dzieci świata? Należy przyjść 30 marca na spotkanie informacyjne do Konturów Kultury przy ul. Jagiellończyka 10a we Wrocławiu. Organizatorzy opowiedzą o projekcie Brave Kids i wyjaśnią zasady rekrutacji. Będzie można spotkać się także z rodzinami, które gościły już dzieci w czasie poprzednich edycji. Spotkanie informacyjne będzie połączone z pokazem filmu o projekcie.

Dzieci, które przyjeżdżają na Brave Kids, są niezwykłe. Projekt daje możliwość poznania nie tylko utalentowanych, lecz także pełnych energii i radości małych artystów 
z różnych stron świata. Takich doświadczeń nie daje żadna podróż – mówi Justyna Warecka,  producentka projektu Brave Kids.

Rodziny, które do tej pory gościły dzieci w ramach Brave Kids, podkreślają często, że ten projekt niesamowicie wciąga. Między rodzinami a dziećmi powstają mocne relacje, bardzo często podtrzymywane także po wyjeździe małych artystów.

– To czas wypełniony pozytywnym emocjami, a także fantastyczna przygoda dla naszych dzieci. Uczy tolerancji i otwartości na świat. Projekt Brave Kids łączy też rodziny goszczące. Dzięki udziale w tym wyjątkowym przedsięwzięciu mamy wielu nowych przyjaciół – mówi Laryssa Kowalczyk, która dwa lata temu gościła chłopców z Indii, a rok temu dziewczynki z Indonezji. 

To już 6. edycja spotkań dziecięcych grup artystycznych z różnych części świata. 
W czasie pobytu w Polsce odważne dzieci uczestniczą w warsztatach i debatach, a także przygotowują niepowtarzalne, widowiskowe spektakle, w których łączą muzykę i taniec 
z różnych kultur i tradycji.

Spotkanie informacyjne to także doskonała okazja, aby przyłączyć się do projektu w roli wolontariusza.

6. edycja Brave Kids potrwa od 17 czerwca do 12 lipca. Projekt odbędzie się równolegle także w Warszawie, Wałbrzychu, Puszczykowie koło Poznania oraz w Przemyślu.
Rodziny ugoszczą dzieci w swoich domach od 17 do 29 czerwca.

Spotkanie organizacyjne – Brave Kids we Wrocławiu
30 marca 2015 r., godz. 19:00
Kontury Kultury, ul. Jagiellończyka 10a
Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wrocławia!


Dodaj do:
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing