Otwarty Dzień Warsztatowy w CRZ Krzywy Komin

7 października, od godz. 12.00 do 18.00 w sercu Nadodrza wspólnie z fantastycznymi specjalistami przygotowaliśmy dla Was bezpłatne warsztaty. Czekamy na miłośników rzemiosła, designu, sztuki, przemawiania i programowania, w wieku od 5 do 105 lat!


Pierwszą sobotę października rozpoczniemy aktywnie od odnowienia starej komody podczas warsztatów „Redesign mebli”. Prowadząca Ania Zakielarz przeprowadzi Was przez proces oczyszczania, kreowanie, aż do nadania meblowi nowego „oblicza”. Podzieli się z Wami oryginalnymi pomysłami i pozytywnie nakręci do działania.

Jeśli masz coś do skrócenia, przeszycia, poprawki wpadnij i zrób to w Otwartej Pracowni Krawieckiej. Od 12.00 do 18.00 pomocą służyć będzie Agnieszka Cop- Podgórskiej (Mizazu).

Jeżeli stresujesz się wystąpić przed większym gronem odbiorców lub po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę i podnieść umiejętności w zakresie prezentacji, wspólnie z wrocławskim klubem mówców i przedsiębiorców Biznes Toastmasters Wroclove zapraszamy Was na warsztaty z wystąpień publicznych i sztuki prezentacji. Marta Krzyżak podpowie, co zrobić by opanować stres, jak sprawić by słuchano Cię z przyjemnością, a także jak wyglądać pewnie, nawet jak się tak nie czujesz.

Kręci Cię świat IT, chcesz zostać programistą koniecznie wpadnij do Pracowni Komputerowej na prelekcje i dyskusje z Software Development Academy.

Najmłodszych odwiedzających CRZ Krzywy Komin zaprosimy do nauki poprzez zabawę. W ramach projektu Wrocław – Łączy Nas Ciepło poszukamy rozwiązań komunikacyjnych, architektonicznych i technologicznych, by na ich przykładzie wskazać dobre praktyki dbania o powietrze Wrocławia.

Nie zabraknie również warsztatów kreatywnych, na których Ola Nowacka i Agnieszka Dusza z Malarni Kreatywnej pokażą, w jaki sposób przy pomocy prostych technik stworzyć zwój w stylu japońskim.

Do odkrywania sztuki i artystycznych wyzwań zapraszamy z Teresą Milewicz (Sztuka Nieoswojona) na Mapę Sztuki. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą Chiński teatr cieni.


Harmonogram warsztatów:

12:00-13:00         Software Development Academy… dla przyszłych programistów

12:00-14:00         Zwoje japońskie – warsztaty dla dzieci 6-12 lat

12:00-14:00         Wystąpienia publiczne i sztuka prezentacji

12:00-15:00         Renowacja mebli

12:00-19:00         Otwarta Pracownia Krawiecka

13:30-14:30         Software Development Academy… dla przyszłych programistów

16:00-18:00         Mapa sztuki


Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie www.krzywykomin.pl.
Wszystkie warsztaty są bezpłatne!

Zapisy http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/otwarty-dzien-warsztatowy-w-crz-krzywy-komin/


Gdzie:

CRZ Krzywy Komin
ul. Dubois 33-35a
50-207 Wrocław

CRZ Krzywy Komin  to wyjątkowy punkt na mapie wrocławskiego artystycznego Nadodrza. Działa w zmodernizowanym budynku dawnej pralni i farbiarni z 1888 r. To 1200 m2 dla designu, rzemiosła, sztuki oraz wspierania przedsiębiorczości. Główna funkcja CRZ to działalność kulturotwórcza i edukacyjna, która realizowana jest poprzez warsztaty i szkolenia. Działania  edukacyjne uzupełniają m.in. wystawy, spektakle, koncerty. CRZ Krzywy Komin to miejsce skierowane zarówno do artystów, projektantów  oraz osób pragnących nabyć nowe umiejętności, rozszerzyć posiadaną już wiedzę. Wszystkie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, do dyspozycji są w pełni wyposażone sale.