Paulina Przybysz | koncert | bilety

 Paulina Przybysz wystąpi 11 listopada we Wrocławiu, promować będzie swoją najnowszą płytę i  pierwszą wydaną pod własnym nazwiskiem , bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.


Ponad dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee. Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.

Wydawnictwo zaplanowane na jesień 2017 pod szyldem Kayaxu jest promowane singlem „Dzielne Kobiety”. Można śmiało powiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocny przekazem.

Paulina jest kolejną wyjątkową artystką, która oddaje swój utwór w ręce producentów i muzyków zgromadzonych na portalu 2track.pro. Wcześniej za pośrednictwem platformy, powstało kilkaset nowych wersji utworów: Kayah i Bregovića, The Dumplings, Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow, BOKKI, Fismolla, Kari, Baascha, Oly., Milky Wishlake’a i Lari Lu.
2track.pro skupia już ponad 5 000 zarejestrowanych użytkowników z kilkudziesięciu krajów. Pomysłodawcą i założycielem portalu jest Bogdan Kondracki – muzyk kultowej formacji Kobong i producent płyt m.in. Brodki i Dawida Podsiadło.

Kiedy:
sob., 11 listopada 2017, 20:00 


Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15,

53-004 Wrocław


Bilety:
45 zł