Pioscenki, czyli piosenki ze wstępem

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu zaprasza na powakacyjny, dalszy ciąg spotkań z aktorami Capitolu – w niedzielę 10 września na Scenie Ciśnień „Pioscenki, czyli piosenki ze wstępem” poprowadzą znani artyści kabaretowi: Ścibor Szpak i Czesław Jakubiec.


W w roli gościa wystąpi tym razem Andrzej Gałła – aktor i reżyser, weteran wrocławskiego teatru Kalambur, ma na koncie ponad sto ról teatralnych i filmowych oraz kilkanaście realizacji reżyserskich; widzowie Capitolu uwielbiają go w roli Pana Bonacieux w „Trzech muszkieterach” i Berlioza w „Mistrzu i Małgorzacie”. Przez miłośników serialu „Świat według Kiepskich” rozpoznawany jest i lubiany jako Prezes Kozłowski.

„Pioscenki” to wokalne eksperymenty, jakim gospodarze poddają gości. Te spotkania traktują na równi piosenkę i jej zapowiedź, wprowadzają w nieco absurdalny świat z pogranicza poezji, teatru, kabaretu i opery – świat tworzony głównie przez teksty Ścibora Szpaka (choć Gospodarze sięgać będą również po twórczość innych autorów) oraz niezwykłą komediowo-operową wrażliwość Czesława Jakubca.


Kiedy:
10 września 2017, godz. 17 i 19


Cena:
Bilety w cenie 25 i 30 zł do nabycia w kasie teatru i online na www.teatr-capitol.pl


Teatr Muzyczny Capitol
ul. Piłsudskiego 67,
50-019 Wrocław

Miejsce: Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Scena Ciśnień


Na zdjęciach:
Andrzej Gałła jako Berlioz w Mistrzu i Małgorzacie, fot. Łukasz Giza / Teatr Muzyczny Capitol
Ścibor Szpak w pierwszej odslonie „Pioscenek”, fot. Tomasz Walków / Teatr Muzyczny Capitol