„Nasza mama czarodziejka” na CD

niedziela 7 maja 2017
„Nasza mama czarodziejka” w reż. Agnieszki Oryńskiej – spektakl dla dzieci, który miał swoją premierę w grudniu 2016 roku na Scenie Ciśnień wrocławskiego Capitolu, doczekał się płyty z piosenkami. Śpiewają na niej aktorzy Teatru Muzycznego, grają doskonali muzycy związani z Wrocławiem.

Piosenki ze spektaklu dla dzieci, który powstał na podstawie książek Joanny Papuzińskiej skomponowali:  Łukasz Pawłowski – słowa i Artur Lesicki- muzyka. Wpadające w ucho melodie gitarzysty zagrane przez samego kompozytora i kolegów z zespołu- Roberta Szydło, Tomasza Wendta, Łukasza Sobolaka, Rafała Karasiewicza- podobają się dzieciom i dorosłym. Dobrze wyśpiewane poetyckie słowa zawdzięczamy: Małgorzacie Fijałkowskiej, Maciejowi Maciejewskiemu, Mikołajowi Woubishetowi, Ewelinie Adamskiej- Porczyk, Agnieszce Oryńskiej- Lesickiej, Magdalena Śniadecka- Skrzypek.

Na płycie, oprócz piosenek, znajdziemy podkłady instrumentalne do śpiewania i książeczkę z tekstami. Zaledwie pięć utworów nagranych na CD daje pigułkę muzyczną, którą jest w stanie wysłuchać nawet najbardziej niecierpliwe dziecko.

oprac. Dorota Olearczyk
Dodaj do:Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing