Raj dla opornych – komedia Teatru Polonia | w reż. Krystyny Jandy

„Raj dla opornych” to spektakl będący nie tyle kontynuacją pierwszej części, ale opowiadający o tych samych bohaterach w innej sytuacji.


Ulubieńcy publiczności, Karol i Barbara z „Seksu dla opornych” powracają w zupełnie nowej odsłonie. „Raj dla opornych” to spektakl będący nie tyle kontynuacją pierwszej części, ale opowiadający o tych samych bohaterach w innej sytuacji. W drugiej części kultowej komedii nie walczą już z problemami małżeńskimi, starają się jednak odnaleźć jako ludzie, którzy stracili pracę i poczucie bezpieczeństwa. W życiowych rozterkach towarzyszyć im będzie siostra Barbary – Diana (Aleksandra Konieczna).

„Raj dla opornych” porusza aktualne i doskonale znane wszystkim tematy – kłopoty z dziećmi, brakiem pieniędzy, nieumiejętnością odnalezienia się w nowej sytuacji życiowej. W słodko-gorzki sposób opowiada o codziennych problemach, nie przestając jednak bawić widza. To coś w rodzaju „terapii życia” – razem z bohaterami przeżywamy wzloty i upadki, radości i smutki, a w postaciach, które spotykamy na scenie, możemy dostrzec samych siebie. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej komedii, która – być może – wiele zmieni w Państwa życiu.


Kiedy

13 listopada 2017 godz: 17:30
13 listopada 2017 godz: 20:30

Czas trwania: 120 minut, 1 przerwa

Cena:
od 65 zł do 125 zł


Teatr Muzyczny Capitol
ul. Piłsudskiego 67,
50-019 Wrocław


Obsada:

Reż. Krystyna Janda
Obsada: Dorota Kolak, Małgorzata Brajner, Mirosław Baka

Czas trwania: 120 minut, 1 przerwa
Data premiery: 13 czerwca 2015
Tłumaczenie: Małgorzata Semil

Dodaj komentarz