Ralph Kaminski | koncert | bilety

Po występach na największych festiwalach ( Open’er, OFF, Kraków Live, Soundrive) Ralph Kaminski zaśpiewa we Wrocławiu! Zapraszamy na koncert odkrycia ostatniego sezonu muzycznego.


Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

Ralph Kaminski jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.

Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.


Kiedy:

czw., 5 grudnia 2017, 20:00


Stary Klasztor
Sala Gotycka
ul. Purkyniego 1,
50-155 Wrocław


Bilety:

bilety: 40/60 zł