Sąsiedzkie warcaby i otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ

Nostalgiczne czwartki z jedną z najbardziej klasycznych gier planszowych świata. Raz w miesiącu w Kawiarni Sąsiedzkiej powracamy do odległych czasów wakacji nad jeziorem z dziadkami. Zapraszamy na równie emocjonujące czwartki, podczas których zagramy w jedną z najbardziej klasycznych gier planszowych świata. Pamiętajcie o przymusie bicia! 


Sąsiedzkie warcaby to nowy cykl wydarzeń odbywający się, w działającej przy Firleju, Kawiarni Sąsiedzkiej. Przestrzeń ta została stworzona z myślą o lokalnej społeczności osiedli sąsiadujących z Klubem. W jej programie przeważają darmowe – odbywające się popołudniami – aktywności, których celem jest integracja mieszkańców Grabiszyn – Grabiszynka!


Jeśli do tej pory nie miałeś pojęcia co zrobić z przedmiotami, które Ci się znudziły, ale dalej są w dobrym stanie, mamy dla Ciebie rozwiązanie.


Masz w swoich szafach, na regałach, w piwnicach lub na strychu rzeczy, z których nie korzystasz, a wydaje Ci się, że komuś innemu mogłyby się spodobać? Prawdopodobnie odpowiedź jest twierdząca (bo kto z nas nie ma :))

Jeśli do tej pory nie miałeś pojęcia co zrobić z przedmiotami, które Ci się znudziły, ale dalej są w dobrym stanie, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ to organizowane wraz z Przestrzenią Otwartą miejsce dla obrotu ubraniami, książkami, płytami czy kwiatami. Przedsięwzięcie to opiera się na idei wprowadzenia nowej formy nabywania rzeczy, zaprzestania niepotrzebnego ich gromadzenia oraz możliwości dzielenia się i pomagania. Akcja odbywa się pod hasłem “przyjdź, wymień, zostaw”, gdyż odzieżowe nadwyżki przekazane zostaną organizacjom niosącym pomoc potrzebującym.

W strefie Pchlego Targu można sprzedać ubrania/książki/buty/i inne przedmioty w stanie bardzo dobrym i w przyjaznych cenach.
W strefie Wymiany można zostawić ubrania/książki/buty/ i inne oraz zabrać ze sobą to, co wpadło Ci w oko. Ze strefy wymiany można coś wziąć nawet jak nic tam nie przyniesiesz.

Przychodźcie więc całymi rodzinami (pojedynczo bądź w parach – wedle uznania) i poznajcie swoich sąsiadów, bliskich i tych trochę dalszych, przy okazji odgracając swoje przestrzenie i być może zyskując nowe bezcenne przedmioty 😉

Udział w wymianie jest bezpłatny.
Wszelkie zapytania oraz zapisy proszę kierować na maila kawiarnia.w.firleju@gmail.com.
Zapisy obowiązują jedynie na strefę Pchlego Targu 🙂
albo dzwonić 733687806


Kiedy:

14.09.2017 Sąsiedzkie Warcaby rozgrywki | start: 16:00, Wstęp wolny
16.09.2017 Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ – targowisko | Start: 18:00 – 20:00, Wstęp wolny

Klub Firlej – Kawiarnia Sąsiedzka

ul. Grabiszyńska 56,
53-504 Wrocław